Na Azorské ostrovy z Vídně
8.6.2020

Na Azorské ostrovy z Vídně

3 993

O této nabídce

Stále ještě evropská destinace, která však od evropských břehů leží pěkně daleko – to Azorské ostrovy! Zelené souostroví, jež zaručeně uhrane každého cestovatele, který ho navštíví. Naplánujte si proto výlet na Azorské ostrovy v první polovině roku 2021. Letenky z dílny aerolinky TAP Portugal na ostrovy Sao Miguel či Terceira jsou dostupné na velké množství termínů od 3 993 Kč. A pokud si budete chtít celý výlez zpestřit zastávkou v Lisabonu, tak s chutí do toho! Příplatek je minimální a letenky naleznete skrze náš vyhledávač a funkci „kombinace“.

Azorské ostrovy

Trochu jako posvátná krajina z Avataru, trochu jako Tolkienova Středozem. To jsou Azory, věčně zelené, divoké, omývané Atlantským oceánem. Zdržte se alespoň na pár dní na hlavním ostrově Sao Miguel, navštivte ohňové jezero Lagoa di Fogo a vystoupejte na Boca do Inferno – to je ta vyhlídka z katalogů a pohlednic, jen ve skutečnosti ještě mnohonásobně působivější! Nevynechejte ani okolní ostrovy. Na Sao Jorge se vesele pasou krávy a rostou hortenzie kam se podíváte, opuštěný Flores vás ohromí svou nespoutaností a na Picu se k nebi zdvihá nejvyšší hora celého Portugalska.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 x 40 x 20 cm & 8 kg + 40 x 30 x 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: leden – květen 2021
  • Termíny:

Ubytování

S rezervací střechy nad hlavou není třeba, v termínech během první poloviny roku 2021, nikam pospíchat. Až nadejde vhodná doba, můžete se spolehnout na širokou nabídku ubytovacích kapacit na osvědčeném Bookingu, Hotels. com či využít služeb AirBnB.

Autopůjčovna

Přestože ostrov Sao Miguel není nikterak rozlehlý, bude nejlepším nápadem prozkoumávat celý ostrov za pomoci vlastního auťáku. Sao Miguel má od západu na východ má ca 90 km a po pobřeží kolem ostrova se line hlavní silnice s označením EN1-1A. Určitě se mrkněte do naší autopůjčovny na aktuální nabídku dostupných vozidel v termínu našeho výletu. Ostrov Terceira je pak rozlohou ještě menší než Sao Miguel.

Náhled letenky z Vídně do Terceiry se zastávkou v Lisabonu za 3 993 Kč

Na Azorské ostrovy z Vídně


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)