Myanmar – Rangún z Mnichova za 12 510 Kč
25.9.2019

Myanmar - Rangún z Mnichova

12 510

O této nabídce

Jednou z méně navštěvovaných zemí jihovýchodní Asie je Myanmar. Rozhodně to ale není způsobeno nedostatkem zajímavostí v této krásné zemi jako spíše prozatímní menší „profláklostí“ mezi cestovateli. Toho byste měli využít než bude pozdě a i do Myanmaru se začnou hrnout davy turistů. Zpáteční letenky z Mnichova do Rangúnu od letecké společnosti Air China aktuálně pořídíte za 12 510 Kč. Vybírat lze z termínů od prosince letošního roku (s výjimkou termínů kolem Vánoc + Nového roku & měsíce ledna) až do května 2020. Nejatraktivnější z hlediska počasí jsou únorové termíny, kdy se teploty v Myanmaru ještě nešplhají do závratných výšin. Základní tarif obsahuje zapsané zavazadlo a cestou do cílové destinace vás vždy čeká jeden dlouhý přestup v Pekingu. Díky bezplatným tranzitním vízům ho však můžete využít k rychloexkurzi po Pekingu či výletu na Velkou čínskou zeď.

Myanmar je úchvatná země mnoha kontrastů, kde narazíte na tisíce pagod ze zlata a předmětů zdobených drahými kameny, stejně jako na skromná obydlí místních obyvatel postavených z palmových listů. Na mnoha místech vás čeká zcela nedotčená příroda a spousta mimořádných památek. Skvělou inspirací pro vaši cestu může být i tento čtivý cestopis, který vás na na výlet do Myanmaru 100% navnadí!

PS: Před samotnou cestou do Myanmaru věnujte pozornost i aktuální bezpečnostní situaci, která může být v některých regionech proměnlivá.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:  1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg
  • Dostupnost: prosinec 2019 – květen 2020 (s výjimkou ledna 2020)
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Stejně jako jinde v jihovýchodní Asii nejsou náklady na ubytování vysoké ani v Myanmaru. Přímo v hlavním městě, Rangúnu, si bookněte tento tříhvězdový Hotel Vista za 304 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento oblíbený a skvěle hodnocený Merchant Art Hotel pyšnící se 4* za 411 Kč/os./noc (resp. za 529 Kč/os./noc včetně snídaně).

Víza

O víza do Myanmaru můžete zažádat na této webové stránce. E-víza vám budou schválena do 3 dní, zaplatíte za ně 50 USD a po příletu do Rangúnu získáte již jen potřebná razítka do pasu.

 

Náhled letenky z Mnichova do Rangúnu za 12 510 Kč

Myanmar - Rangún z Mnichova za 12 510 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)