Mexický poloostrov Yucatán: do Cancúnu z Vídně
19.8.2020

Mexický poloostrov Yucatán: do Cancúnu z Vídně

9 896

O této nabídce

Letecká společnost Air France si pro cestovatele toužící po objevování krás Střední Ameriky a Mexika přichystala lákavý tarif na trase z Vídně do Cancúnu. Do oblíbeného letoviska ležícího na poloostrově Yucatán si můžete zaletět od ledna do června nadcházejícího roku – dostatek termínů naleznete přehledně sesumírovaný v našem kalendáři. Ceny zpátečních letenek z Vídně do Cancúnu s jedním pohodlným přestupem v Paříži startují na 9 896 Kč. 

Poloostrov Yucatán

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najděte v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekněte na kolena a vzdejte hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydejte se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě nějaký týden vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně později bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Autopůjčovna

Projeďte celý poloostrov Yucatán po vlastní ose s půjčenou károu. Širokou nabídku osvědčených světových půjčoven hledejte v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Cancúnu za 9 896 Kč

Mexický poloostrov Yucatán: do Cancúnu z Vídně


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)