Kodaň + Gruzie + Kypr + Jordánsko z Prahy za 1 781 Kč
26.10.2019

Kodaň + Gruzie + Kypr + Jordánsko z Prahy

1 781

O této nabídce

Máte obavy z lednové „depky“? Nenechte se ovlivnit ponurou atmosférou plné tmy a smogu a vydejte se z Prahy na okružní jízdu po Blízkém a Středním východu s krátkou zastávkou v hlavním městě Dánského království.

Letenky do všech níže zmíněných destinací pořídíte aktuálně za úžasných 1 781 Kč. 

Itinerář

9. 1. Praha – Kodaň

Začínáme zlehka. Hodinový let z Ruzyně nás poposune k Baltskému moři a my se tak ocitneme na půl dne v Kodani. Tato doba nám bohatě stačí na projití všech hlavních památek. Musíme se však večer šetřit, neb nás čeká ranní vstávačka kvůli letu do Gruzie.

10. 1. Kodaň – Kutaisi

Ocitáme se na týden v naší první hlavní destinaci. Gruzie je v zimě studená a drsná, ale zato krásná. V tomto období láká zejména k zimní turistice. Co takhle si půjčit lyže a projet si sjezdovky například v oblíbeném resortu Gudauri nebo v bližším Tetnuldi?

18. 1. Kutaisi – Larnaca

No, konečně, hurá do tepla! Zde si budete moct bundy bez obav odložit. Během dne tu teploty v lednu šplhají až na 18°C! Po příletu se budeme ubírat směrem na západ podél jižního pobřeží. Rozhdoně se také zastavíme na pohoří Trodos, které nabízí několik pěkných turistických tras a zajímavých výhledů na celý Kypr. Nezapomeňte, že odlet je ze západního Paphosu. Je to výhoda, neboť se nemusíme vracet tou samou cestou zpátky.

24. 1. Paphos – Ammán

Na poslední zastávce se ocitneme v arabském světě. Člověk se musí trochu zaklimatizovat, ale záhy si navykne na tento, pro nás neznámý, lifestyle. Za týden si krásně stihneme projet všechna důležitá místa, vykoupat se v Mrtvém moři (pokud se hecneme), navštívit skalní Petru a přespat na poušti ve Wadi Rum. Tady se poslední lednový den pomalu rozloučíme a ráno prvního února už míříme opět na letiště v hlavním městě.

1. 2. Ammán – Praha

V podvečer dosedneme opět na runway ruzyňského letiště a když nás čekají další dva měsíce zimy a rutinních záležitostí, tento trip nás bude na srdíčku hřát ještě dlouho.

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinek Wizz Air Ryanair
  • Zavazadla: 1 malé kabinové (dle Ryanairu) 40 x 25 x 20
  • Dostupnost: 9. 1. – 1. 2.
  • Termíny:

Tip: Na uvedenou cenu dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Nejširší nabídku ubytování najdete na stránkách Bookingu, Hotels a AirBnb,

Autopůjčovna

Pokud byste si chtěli půjčit auto např. na Kypru nebo v Jordánsku, tak si vyberte předem z pohodlí domova na naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 259 Kč

Kodaň + Gruzie + Kypr + Jordánsko z Prahy za 1 781 Kč

Náhled letenky z Kodaně do Kutaisi za 373 Kč

Kodaň + Gruzie + Kypr + Jordánsko z Prahy za 1 781 Kč

Náhled letenky z Kutaisi do Larnacy za 306 Kč

Kodaň + Gruzie + Kypr + Jordánsko z Prahy za 1 781 Kč

Náhled letenky z Larnacy do Ammánu za 256 Kč

Kodaň + Gruzie + Kypr + Jordánsko z Prahy za 1 781 Kč

Náhled letenky z Ammánu do Prahy za 587 Kč

Kodaň + Gruzie + Kypr + Jordánsko z Prahy za 1 781 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)