Mauricius z Prahy rychlými lety za super cenu
12.1.2020

Mauricius z Prahy rychlými lety za super cenu

13 279

O této nabídce

Zaletsi si do malého ráje, kterým bezpochyby ostrov Mauricius, ležící ve vodách Indického oceánu, je! Zpáteční letenky z Prahy na Mauricius jsou dostupné za 13 279 Kč, a to třeba od 4. do 14. června. Další termíny vybírejte v našich kalendářích níže – nejvíce jich naleznete během března, právě června, poté v září a na přelomu listopadu s prosincem. Jedná se o velmi rychlé spojení, neboť cestou na Mauricius vás čeká jen jeden svižný přestup v Paříži (vaším dopravcem bude Air France). Další příjemnou zprávou je zapsané zavazadlo, které tarif obsahuje již ve své základní ceně.

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Blízko oblíbené lokality Le Morne na jihozápadě ostrova se ubytujte v tomto pěkném apartmánu Pingo Studio za 677 Kč/os./noc. Na jihu ostrov se pak mrkněte na možnost složit hlavu v tomto krásném penzionu L´Exil Lodges obklopeném přírodou za 1 108 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídku ubytování hledejte tradičně na Bookingu či AirBnB.

Víza

Našince tato položka během cesty nemusí trápit, neboť Česká republika udržuje s Mauriciem bezvízový styk v oblasti cestovního ruchu (za předpokladu, že na ostrově v Indickém oceánu nestrávíte více než tři měsíce).

Autopůjčovna

Nezůstávejte jen na jednom místě a prozkoumejte tento ostrov celý. Za tímto účelem vám rozhodně doporučujeme půjčit si káru, ideálně  v naší autopůjčovně, kde naleznete rozmanitý výběr.

 

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 13 279 Kč

Mauricius z Prahy rychlými lety za super cenu

 


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)