Martinik nebo Gaudeloupe z Paříže od 3 787 Kč
5.6.2019

Martinik nebo Gaudeloupe z Paříže

od 3 787

O této nabídce

Aerolinka LEVEL spatřila světlo světa teprve před nedávnou dobou. Od jejího založení uplynuly přesně dva roky a dneska z toho můžou profitovat všichni dobrodružní cestovatelé. Díky speciálnímu promo kódu ANNIVLV se můžete za hubičku mrknout do Karibiku na Martinik nebo Gaudeloupe. Ceny po slevě začínají od 3 787 Kč za oba směry, což je fantastická cena. Po započítání letenek do Paříže se výsledná cenovka pohybuje kolem 6 tisíc a to je prostě bomba. Není čas ztrácet čas! Letenky kvapem mizí a je třeba počítat s tím, že do několika hodin bude většina termínů za výhodné ceny rozebrána.

Slevu lze využít na lety od října do března, ty nejlepší ceny aerolinka nabízí v listopadu a prosinci. To je také příhodná doba, neboť počátkem prosince na ostrově startuje sezóna. Těšit se tak můžete na krásné slunečné počasí i nerušený oddych na parádních plážích . Oba dva ostrovy však rozhodně mají co nabídnout i vyznavačům aktivnějšího trávení volných dní. My jsme je projeli letos v zimě a v našich cestopisech (Martinik, Gaudeloupe) naleznete pár tipů na místa, které určitě stojí za návštěvu. 

Nadšení cestovatelé skloubí návštěvu dvou ostrovů do jednoho výletu a koupí si dvě jednosměrné letenky. Přelet mezi Fort de France a Pointe á Pitre seženete v našem vyhledávači a jejich cena se pohybuje kolem 18 stovek. Případně využijte k přesunu mezi ostrovy tento trajekt.

Není to lákavé? 🙂 Příkladovou rezervací může být Gaudeloupe z Paříže 2. – 10. 12. s aerolinkou LEVEL za 3 787 Kč. Další termíny naleznete buď níže v příkladech nebo si přímo na stránkách společnosti po vyhledání dané letenky kliknete na kalendářové zobrazení a přehledně si sami vyberete tu nejžhavější cenovku.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla o maximálních rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: listopad 2019 – březen 2020
 • Příkladové termíny:
  • Martinik – Fort-de-France
   • 8. – 15. 11. za 3 799 Kč
   • 2. – 10. 12. za 3 799 Kč
   • 13. 12. – 8. 1. za 5 084 Kč
  • Gaudeloupe – Pointe-a-Pitre
   • 12. – 21. 11. za 3 787 Kč
   • 21. 11. – 2. 12. za 3 787 Kč
   • 5. – 12. 12. za 4 030 Kč
 • Tip: Pro dohledání avizovaných cen je nutné použít promo kód ANNIVLV, který zadáte po vyhledání letenky.

Ubytování

Pestrá nabídka dalších ubytovacích kapacit na vás čeká tradičně na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Jelikož Martinik i Gaudeloupe jsou zámořské departmenty Francie, tak pro vstup na jejich území Vám postačí i platný občanský průkaz. Nicméně pro jistotu si s sebou vezměte platný cestovní pas.

Autopůjčovna

Ani na jednom z ostrovů příliš nefunguje systém veřejné dopravy (resp. alespoň ne pro potřeby cestovatelů), proto bude daleko nejlepším rozhodnutím půjčení vlastního auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si káru dle svého gusta.

 

Náhled letenky z Paříže na Martinik

Martinik nebo Gaudeloupe z Paříže od 3 787 Kč

Náhled letenky z Paříže na Gaudeloupe

Martinik nebo Gaudeloupe z Paříže od 3 787 Kč


Bude se hodit

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)