Malta z Vídně na prodloužený víkend od 1 085 Kč
14.6.2019

Malta z Vídně na prodloužený víkend

od 1 085

O této nabídce

Využijte aktuální nabídku maďarského Wizzairu a zaleťte si na konci léta na ostrovní Maltu z nedaleké rakouské metropole. Nejlevnější termíny vycházejí na září, kdy už sezóna pomalu končí a lidi ubývají, nicméně denní teploty se pořád pohybují kolem pětadvaceti až třiceti stupňů. Další výhodou výletu na Maltu v září bude menší obsazenost hotelů a tudíž i příznivější ceny.

Malta společně se svými menšími ostrovními brášky Gozem a Cominem nabízí nespočet krásných pláží, romantických zákoutí i sportovního vyžití. I milovníci historie si zde přijdou na své. Moc měst jako hlavní město Valletta na světě nenajdete, proto si nenechte ujít tuto nabídku a tento krásný ostrov navštivte.

Nudit se rozhodně nebudete. Malta – Vídeň např.  30. 8. – 2. 9. za 1 085 Kč.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: léto 2019
  • Příkladové letní termíny:
      • 23. – 26. 8. za 1 787 Kč
      • 30. 8. – 2. 9. za 1 085 Kč
      • 6. – 9. 9. za 1 085 Kč
      • 27. – 30. 9. za 1 199 Kč
  • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Po příletu do hlavního města bychom na přespání volili buď levnější ale dobře hodnocený Valletta Kampnar za 815 Kč / os. / noc nebo komfortnější a luxusnější The British Suites za 1 574 Kč / os. / noc.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Náhled letenky z Vídně do Malty za 1 085 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)