Malta z Prahy během května a června
12.2.2020

Malta z Prahy během května a června

1 600

O této nabídce

Pátek a s ním také „Den svatého Valentýna“ se nezadržitelně blíží. Další aerolinkou servírující cestovatelům akční „valentýnskou“ nabídku je Air Malta. Od dnešního dne do pátku u ní pořídíte zpáteční letenky z Prahy na středomořský ostrov Malta za parádní cenu 1 600 Kč. Za tuto cenu jsou k mání letenky s příručním zavazadlem (tarif „Go Light“), které nejlépe pořídíte přímo na stránkách aerolinky. Plnotučnější letenky již obsahující zapsané zavazadlo (tarif „Go Smart“) můžete zakoupit přímo skrze náš kalendář anebo o trochu levněji opět přímo na webu aerolinky. Na výběr je bohužel jen pár termínů v květnu a na začátku června. Zpravidla se pak jedná o kombinace s týdenní dobou pobytu (od pondělí do pondělí).

Levnější letenky na Maltu seženete z nedaleké Vídně, kde na linkách směřujících právě na tento středomořský ostrov probíhá litý boj mezi jednotlivými dopravci (Air Malta, Ryanair – Lauda a Wizz Air).

Nevykoupete se tu v řece, nevylezete na žádný kopec a neschováte se v lese, prostě proto, že na Maltě nic z toho není. Zato pohlédnete do očí statečným maltézským rytířům v hlavním městě Valletta připomínajícím velkou pevnost. Zhltnete dokonale chutnající rybu ve vesnici Marsaxlokk, patřící mezi „Top 5“ nejkrásnějších míst na světě. Potopíte se jen 14 m pod hladinu k torpédoborci, co spolupotopil německý Bismarck. Zatančíte si v zátoce Anchor Bay, kde tančil Robin Williams, coby Pepek námořník při natáčení slavného muzikálu nebo si na nedalekém ostrově Gozo zaplavete v průzračné Modré díře – v přírodním bazénu lemovaném skalisky. No, nezažijte to!

  • Rezervujte: přímo na webu aerolinky anebo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:
    • v našich kalendářích: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák
    • na webu aerolinky lze pořídit i levnější tarif „Go Light“ (jen s příručákem – 55 x 40 x 20 cm & 10 kg)
  • Dostupnost: květen a červen 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

S bookováním ubytka dlouho neotálejte. Přelom května a června již lze na Maltě považovat za start letní sezony a poptávka po bydlu bude jen růst (což samozřejmě platí o i jeho cenách). Přímo v centru Vallety se mrkněte na tento skvěle hodnocený Grand Harbour Hotel za 1 246 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích služeb tradičně hledejte na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Autopůjčovna

Kdo by nerad strávil čas jen na pláži či v urbánní oblasti na severovýchodě ostrova, tak jistě ocení možnost prozkoumat celý ostrov za pomoci vlastní káry. Díky ní projedete celou Maltu za pár dní. Tak se zkuste podívat do naší autopůjčovny, ať situace nemusíte řešit až na místě.

Náhled letenky z Prahy na Maltu s příručním zavazadlem za 1 600 Kč

Malta z Prahy během května a června

Náhled letenky z Prahy na Maltu s odbaveným zavazadlem za 2 472 Kč

Malta z Prahy během května a června


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)