Malta: podzimní letenky z Bratislavy
21.10.2021

Malta: podzimní letenky z Bratislavy

408

O této nabídce

Provoz na mnoha linkách nízkonákladových dopravců mířících do Středomoří bude zastaven s koncem letního letového řádu. To se ale netýká spojení z Bratislavy na Maltu v podání Ryanairu. Irský dopravce bude i nadále na trase operovat 2× týdně – čtvrteční rotace nahradí středeční a v případě těch nedělních se změní pouze časy letů. Využijte nízkých cen letenek a zpříjemněte si podzimní měsíce výletem na tento středomořský ostrov. Zpáteční letenky z Bratislavy na Maltu ulovíte za 408 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Před cestou na Maltu je třeba předložit doklad o ukončeném očkování proti nemoci COVID-19 (min. 2 týdny od druhé dávky) a disponovat vyplněným příjezdovým formulářem. Výjimku mají děti mladší 5 let, které mohou cestovat s očkovanými rodiči bez omezení. Děti věku od 5 do 11 let musí předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin). Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Malta je nyní zařazena do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč na Maltu mimo hlavní sezonu

Cítíte únavu, třesete se mrazem, všechno je šedé stejně jako deprese, že jste svou angličtinu letos nikam neposunuli? Posuňte se na Maltu! Za dobrý peníz pořídíte příjemných 20 °C, sem tam spršku i kurz angličtiny. Seznámíte se s Maltézskými rytíři, propadnete čtyři patra pod zem do chodeb nejúchvatnějšího archeologického naleziště Hal Saflieni Hypogeum a okusíte, jak chutná fenek – žádný strach, na Maltě jde o králičí maso! Náladu vám „odšedí“ barevné domečky v zátoce Anchor Bay nebo „luzzu“ barevné rybářské loďky s očima, co dohlížejí na bezpečný lov svých majitelů a také stále se usmívající místní! Pěknou zimu na Maltě!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Malty bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během podzimu jsou již ceny pronájmů vozů příznivější ve srovnání s hlavní letní sezonou a půjčení auťáku vyjde cca na 2 tisíce Kč / týden.

Náhled letenky z Bratislavy na Maltu za 408 Kč

Malta: podzimní letenky z Bratislavy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)