Malta na léto z Vídně od 982 Kč
24.5.2019

Malta na léto z Vídně

982

O této nabídce

Už máte plány na léto? Ač to aktuální počasí venku nedává moc najevo, začátek nejteplejšího ročního období se kvapem blíží a s ním období koupání, opalování, slunění a poznávání. Za horkými odpoledni a teplými večery se můžete vydat třeba na ostrovní Maltu s Wizzairem z Vídně např. 24. 6. – 5. 7. za 982 Kč.

Malta společně se svými menšími ostrovními brášky Gozem a Cominem nabízí nespočet krásných pláží, romantických zákoutí i sportovního vyžití. I milovníci historie si zde přijdou na své. Moc měst jako hlavní město Valletta na světě nenajdete, proto si nenechte ujít tuto nabídku a tento krásný ostrov navštivte.

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: léto 2019
  • Příkladové letní termíny:
  • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Po příletu do Valletty bychom v rámci ubytování sáhli na příjemný hotel Ajkla za 1 286 Kč / os. / noc nebo dobře vypadající hotel Grand Harbour Hotel za 1 250 Kč / os. / noc.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Náhled letenky z Vídně na Maltu za 982 Kč

Malta na léto z Vídně od 982 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)