Severní Makedonie – Skopje z Bratislavy od 515 Kč
8.8.2019

Severní Makedonie - Skopje z Bratislavy

od 515

O této nabídce

Severní Makedonie nepatří mezi nejnavštěvovanější země Balkánu (Chorvatsko přeci jen tak něco nepředčí), ale to neznamená, že není zajímavá. Ba právě naopak. Tato krásná země nabízí krásnou přírodu a udržuje si prozatím svoji syrovou autentickou atmosféru. Zaletět si do makedonské Skopje můžete během září z Bratislavy od 515 Kč s WDC (bez WDC vás letenky ale vyjdou stále na super cenu od 772 Kč).

Kromě samotného centra Skopje, které máte prohlédnuté za jeden až dva dny, nasedněte na bus a dojeďte si do Ohridu. Tamější jezero si zamiluje opravdu každý milovník přírody a krásných pohledů. Pokud rádi trekujete, zamiřte do kaňonu Matka, které je od Skopje vzdálené cca 15 km.

Super termín vychází od 15. 9. – 23. 9. Tento termín rezervujte zde >>

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes webové stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: 1 ks malého příručního zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: září 2019
 • Termíny:
  • 2. 9. – 9. 9. za 644 Kč s WDC (bez WDC za 901 Kč)
  • 11. 9. – 18. 9. za 515 Kč s WDC (bez WDC za 1 030 Kč)
  • 15. 9. – 23. 9. za 515 Kč s WDC (bez WDC 772 Kč)
  • 22. 9. – 29. 9. za 515 Kč s WDC (bez WDC za 901 Kč)
  • … a spoustu dalších
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu.

Ubytování

Makedonie si naštěstí udržuje stále velice příznivé ceny za ubytování. Doporučit můžeme Urban Serviced Apartments, kde za apartmán s jednou ložnicí dáte 400 Kč/os. Další alternativou pak může být Apart Kalonic Hotel, kde vás dvoulůžák se snídaní vyjde 580 Kč/os.

Další varianty hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a případně na AirBnB.

Náhled letenky z Bratislavy do Skopje za 515 Kč

Severní Makedonie - Skopje z Bratislavy od 515 Kč


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)