Magická Kolumbie z Vídně
28.1.2020

Magická Kolumbie z Vídně

11 998

O této nabídce

Šťastnými vás udělá akční tarif letecké společnosti Turkish Airlines „UHAPPY“. Za velmi sympatickou cenu v tomto tarifu pořídíte třeba zpáteční letenky z Vídně do jihoamerické Kolumbie za 11 998 Kč. Z Vídně se do Bogoty můžete vydat například během hlavní sezony s odletem 7. března a návratem 22. března. Cestou do Kolumbie vás čeká jeden svižný přestup v Istanbulu a přívětivá je i zavazadlová politika tureckého dopravce. S sebou si smíte vzít až 46 kg k odbavení (2 ks). Pokud máte vůči Kolumbii předsudky, určitě je hoďte za hlavu a vydejte se prozkoumat tuto atraktivní a rozmanitou destinaci na vlastní pěst!

Staňte se cestovatelskými pionýry a vydejte se poznat nepoznané. Kolumbie díky své pošramocené pověsti zůstává jednou z těch méně navštěvovaných zemí Jižní Ameriky, přesto toho tolik nabízí. Amazonský prales tady potkává oceán a oceán zase potkává poušť, krajina se vlní a výhledy do ní jsou nesmírně podmanivé a fotogenické. El Peñón de Guatapé se tyčí vysoko k nebi nad řekou, má duchovní hodnotu pro původní kmeny, zajisté ale i vám zůstane zarytý hluboko v srdci. Koloniální budovy s pestrobarevnou fasádou hrdě stojí v ulicích Bogoty a proslulá Cartagena je zas milionovým přístavem. Tak se přeneste do temperamentní Kolumbie a zakousněte se do jednoho z nejlahodnějších ovocí světa, do máslově vanilkové čerimojy.

Ubytování

Po příletu do Bogoty se ubytujte v tomto populárním Hotelu San Francisco de Asís za 278 Kč/os./noc včetně snídaně (akční cena platná do zítřejšího rána). Případně se mrkněte i na tento čtyřhvězdový Hotel Monserrat za 487 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně. Další možnosti bydla hledejte na osvědčeném Bookingu a Hotels.

Náhled letenky z Vídně do Bogoty za 11 998 Kč

Magická Kolumbie z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)