Madrid z Vídně na prodloužený víkend za 512 Kč
24.10.2019

Madrid z Vídně na prodloužený víkend

512

O této nabídce

Směřujte své další cesty směrem na jih a využijte k tomu aktuální nabídku Wizz Airu, který nyní ve svém systému nabízí levné letenky z Vídně do Madridu např. 12. – 15. 12. za 512 Kč. Díky tomu, že se již nejedná o hlavní sezónu, nabízí kalendář levných termínů spousty prodloužených víkendů, které na prozkoumání Madridu bohatě stačí. Zejména v lednu a v únoru jich je dostupných „habaděj“. A ačkoliv v naší kotlině je počátkem roku nesnesitelná zima, Madrid se toho času pyšní teplotami vzduchu od 10 do 17 stupňů Celsia.

Madrid je městem tisíce vášní a tak se i vy nechte vášnivě unést krásou flamenca v jeho ulicích. Se stejnou vášní navštivte tolik diskutované býčí zápasy v Plaza de Toros las Ventas, kopněte do míče na stadionu slavného Real Madrid. Kochejte se krásou královského paláce, zabrnkejte tu na Stadivariho housle, než vás někdo chytí, dotkněte se umění ve fascinujícím muzeu del Prado. Hryzněte do přeslazených churros a zapijte je dokonalou čokoládou v Chocolateria San Gines. Spočítejte všechny balkóny na Plaza Mayor a vášnivě odpočívejte v parku Retiro, který bude vášnivou oázou klidu po rušném dni v tepajícím Madridu!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: zima 2019 / 2020
 • Příklady prodloužených víkendů:
  • 21. – 24. 11. za  998 Kč
  • 5. – 8. 12. za 614 Kč
  • 12. – 15. 12. za 512 Kč
  • 11. – 13. 1. za 512 Kč
  • 18. – 20. 1. za 512 Kč
  • 6. – 8. 3. za 589 Kč

Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Jako inspirací pro vás může být příjemné ubytko Palacio Luna za 834 Kč / os. / noc nebo jednoduchý hostal Madrid Sol za 634 Kč / os. / noc

Náhled letenky z Vídně do Madridu za 512 Kč

Madrid z Vídně na prodloužený víkend za 512 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)