Madrid + New York z Vídně za 5 540 Kč
4.9.2019

Madrid + New York z Vídně

5 540

O této nabídce

Skvělou nabídkou aktuálně disponuje aerolinka Air Canada, která nabízí zpáteční let na trase Madrid – New York za skvělých 4 998 Kč. Pokud se k tomu přidá ještě přískok z Vídně od Wizz Airu, tak z toho vznikne zajímavý 2v1 výlet za skvělou cenu. Příkladovým termínem je letenka 7. – 19. 11.  Vídeň – Madrid – New York a zpět za parádních 5 540 Kč! U některých termínů je cestou zpět celodenní zastávka v Torontu, což může každý cestovatel s dobrodružnou povahou brát jako další výhodu navíc. Příliš dlouho bychom v případě zájmu o tuto cestu neotáleli, neboť tyto ceny nebudou na našich displejích svítit dlouho.

Jak s tímto receptem naložíte vy je už zcela na volbě každého. Pobyt v New Yorku a Madridu můžete mít dlouhý dle vůle. Nicméně si dejte rezervu na přestup v Madridu, neboť Wizz Air a Air Canada spolu nijak nekooperují a přestup tedy nebudete mít – byť v situaci, ne vámi zaviněné – garantovaný.

  • Zavazadla v ceně u Wizz Airu pouze 1 malé příruční s max rozměry 40 x 30 x 20 cm
  • Odbavená zavazadla: 
    • na trase Madrid – New York 50 € / směr -> zaplacení na letišti
    • na trase Vídeň – Madrid 27 € / směr -> nejlépe přímo při nákupu letenky -> vyplatí se koupit tarif WIZZ Go
  • Dostupnost: září 2019 – červen 2020
  • Termíny:

Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu.

Ubytování

V New Yorku můžete zkusit příjemnou tříhvězdu La Quinta Inn nedaleko od centra se snídaní v ceně za 1 186 Kč / os. / noc.

Pokud budete hledat ubytko v New Yorku nebo Madridu, určitě se mrkněte na Booking, Hotels či AirBnB.

Náhled letenky z Vídně do Madridu za 20 €

Madrid + New York z Vídně za 5 540 Kč

Náhled letenky z Madridu do New Yorku za 4 998 Kč

Madrid + New York z Vídně za 5 540 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)