Madeira z Prahy za 3 636 Kč
7.10.2019

Madeira z Prahy

3 636

O této nabídce

Madeira rozhodně patří mezi evropské destinace, které nesmí chybět na tvém cestovatelském seznamu. Nyní si na tento jedinečný ostrov uprostřed Atlantského oceánu můžete zaletět z Prahy s velice oblíbenou aerolinkou KLM a aerolinkou Transavia jenom od 3 636 Kč. Za tuto super cenovku můžete letět od listopadu tohoto roku do března roku následujícího. Delší přestupy v Amsterdamu můžete využít k návštěvě města a spojit tak dvě místa na vašem cestovatelském bucket listu v jeden pořádný výlet.

Vydejte se na Madeiru, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

Super termín vychází například od 20. 1. – 28. 1. Tento termín rezervujte u nás na webu >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři >>
  • Zavazadla: klasické kabinové zavazadlo
  • Dostupnost: listopad 2019 – březen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Po příletu na ostrov Madeira zůstaňte alespoň první noc v největším městě Funchalu. Bookli bychom si tam tento pěkný apartmán s fantastickým hodnocením za 543 Kč/os./noc anebo tento pěkný apartmán v centru města za 336 Kč/os./noc. 

Autopůjčovna

Za účelem snadnějšího cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny a omrkněte aktuálně dostupné možnosti.

 

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 636 Kč

Madeira z Prahy za 3 636 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)