Madeira z Norimberku v závěru roku (vč. Vánoc)
8.11.2022

Madeira z Norimberku v závěru roku (vč. Vánoc)

1 296

O této nabídce

Velmi příjemnou letošní novinkou se stala přímá linka z Norimberku do Funchalu od letecké společnosti Ryanair. Madeira je díky ní dostupná z Bavorska za velmi sympatické ceny prakticky po celý rok. Výjimkou není ani závěr roku, kdy s budgetem 2 tisíce Kč pořídíte zpáteční letenky na konci listopadu i po celý prosinec. Nejlevnější letenky z Norimberku na Madeiru ulovíte za 1 296 Kč.

Naším tipem je ale výlet na „ostrov věčného jara“ přes vánoční svátky, a to v termínu od 19. do 26. prosince, které pořídíte za 2,5 tisíce Kč (mimořádně skvělá cena na Vánoce)!

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Norimberku na Madeiru za 1 296 Kč

Madeira z Norimberku v závěru roku (vč. Vánoc)


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)