Los Angeles z Prahy za 8 998 Kč
11.10.2019

Los Angeles z Prahy

8 998

O této nabídce

Levných letenek do Spojených států amerických není nikdy dost! Jedna z nejatraktivnějších destinací, Kalifornie v čele s Los Angeles, je dostupná na letech American Airlines & British Airways za 8 998 Kč, a to přímo z Prahy. Cestou na západ USA (ale i při návratu zpět do ČR) vás čeká vždy pouze jeden svižný přestup v Londýně. Základní tarif již klasicky obsahuje jen příruční zavazadla. Komu by tato možnost nevyhovovala, ten si samozřejmě může dokoupit i zavazadlo odbavené za 50 € neboli 1 294 Kč/směr.  Vydejte se tedy z Prahy do Los Angeles například v termínu od 12. do 19. února!

Splňte si své sny a dotkněte se hvězd! Už nikdy jim nebudete blíž než v Los Angeles! Je libo svézt se po slavné Mulholland Drive, odkud L.A. uvidíte jako na dlani? Z Griffithovy observatoře pozorovat v západu slunce lesknoucí se nápis Hollywood? Zanechat prachovou stopu na chodníku slávy hned vedle Sinatry nebo Tarantina? Vyfotit se Brucem Lee v čínské čtvrti? Utratit „nechutnou sumu peněz“ na Rodeo Drive? Vydat se Santa Monicou po pobřeží k Muscle Beach, kde se ráno protahuje Arnold Schwarzenegger? Nikdy nevyhasnou vaše vzpomínky na město andělů, ani v okamžiku, že tu nepotkáte jedinou z pozemských hvězd!

Ubytování

Během pobytu v Los Angeles bychom se ubytovali v tomto jednoduchém Lincoln Park Motelu za 976 Kč/os./noc anebo v tomto Super 8 Hotelu z řetězce Wyndham za 932 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree či Sequioa. V tom případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Los Angeles za 8 998 Kč

Los Angeles z Prahy za 8 998 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)