Los Angeles z Prahy se zastávkou v New Yorku
18.2.2020

Los Angeles z Prahy se zastávkou v New Yorku

9 994

O této nabídce

Po velmi pěkné nabídce letenek do New Yorku, o níž jsme vás informovali minulý týden, přichází dlouhodobě jedna z nejkvalitnější aerolinek světa – Singapore Airlines – s dalším skvělým tarifem. Cíl dnešní akce se nachází na západě Spojených států amerických v Los Angeles, přičemž za zpáteční letenky z Prahy zaplatíte 9 994 Kč. A to v našem příkladovém termínu od 18. září do 6. října. Kromě tohoto je dostupných několik dalších „levných termínů“ v září (resp. na přelomu září a října) a v listopadu (ty však již obsahují méně pohodlné přestupy ve Frankfurtu a nutné nocování tamtéž). O cca tisícovku dráže pořídíte podobnou kombinaci letenek i na přelomu dubna a května. Hlavní devízu této nabídky spatřujeme v zavazadlové politice dopravce, která je nezvykle štědrá. Letenky totiž obsahují hned dva kusy zapsaných zavazadel, což lze při cestách za oceán považovat již za lehkou raritu.

Cestou do Kalifornie i zpět vás čekají hned dva přestupy (po jednom ve Frankfurtu i New Yorku). Ten druhý v pořadí bude vždy delší, ovšem hravě ho využijete k návštěvu obou měst a zpestření výletu. Pokud bychom se pak na letenky podívali ryze cestovatelskou optikou a chtěli využít možností tarifu naplno, tak si naplánujeme několikadenní stopover v New Yorku. Cena letenky zůstane stejná a my tu rázem máme výlet 3v1 aneb Kalifornie se zastávkami v New Yorku a Frankfurtu! A to už je nabídka, která je odmítá jen velmi těžko…

A proč do Los Angeles?

Splňte si své sny a dotkněte se hvězd! Už nikdy jim nebudete blíž než v Los Angeles! Je libo svézt se po slavné Mulholland Drive, odkud L.A. uvidíte jako na dlani? Z Griffithovy observatoře pozorovat v západu slunce lesknoucí se nápis Hollywood? Zanechat prachovou stopu na chodníku slávy hned vedle Sinatry nebo Tarantina? Vyfotit se Brucem Lee v čínské čtvrti? Utratit „nechutnou sumu peněz“ na Rodeo Drive? Vydat se Santa Monicou po pobřeží k Muscle Beach, kde se ráno protahuje Arnold Schwarzenegger? Nikdy nevyhasnou vaše vzpomínky na město andělů, ani v okamžiku, že tu nepotkáte jedinou z pozemských hvězd!

 

Pokud vás láká jen návštěva New Yorku, mrkněte se do našeho kalendáře a vyberte si svůj termín za 9 757 Kč! 

Ubytování

V Kalifornii se při hledání bydla tradičně spolehněte na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree či Sequioa. V tom případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Los Angeles za 9 994 Kč

Los Angeles z Prahy se zastávkou v New Yorku

Náhled letenky z Prahy do Los Angeles se stopoverem v New Yorku za 9 994 Kč

Los Angeles z Prahy se zastávkou v New Yorku

 


Bude se hodit

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)