Londýn – víkendy během léta od 659 Kč
8.6.2019

Londýn – víkendy během léta od 659 Kč

od 659

O této nabídce

Londýn se nikdy neokouká! A proč by taky měl? V této pestré britské metropoli je stále co nového objevovat. Díky levným letenkám to je navíc pro mnoho lidí kromě turistiky také příležitostí k rozšíření šatníků. Přicházíme s tipy na prodloužené víkendy v létě, které se nyní dají sehnat za hubičku. Využijte to, dokud se dá. S příchodem letní sezóny přichází postupné zdražování a je pravděpodobné, že nyní je jedna z posledních příležitostí si do hlavního města Anglie do konce léta zaletět za pár stovek. Praha –> Londýn s Wizzairem např. 22. – 26. 8. za 659 Kč.

Jak jsme psali už výše – Londýn můžete poznávat celý život, a stejně pokaždé objevíte něco nového. Jakoby tahle kosmopolitní metropole obsahovala snad celý svět. Na rušných ulicích slyšíte zpěvný britský přízvuk, přitom cítíte vůni indického jídla a vidíte ženy v hidžábech. Zaleťte si nasát tuhle jedinečnou atmosféru a omrkněte ikonický Big Ben, Westminster a Buckinghamský palác. Vyrazte na nákupní horečku na populární Oxford Street nebo do punkové čtvrti Camden Town, navštivte jedno z rozsáhlých muzeí a galerií a nakoukni do Warner Bros. studia, kde se natáčel Harry Potter. No a pokud tohle celé chcete vidět z ptačí perspektivy, neváhejte a nasedněte na London Eye a nechte se unášet pohádkovým výhledem!

 • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
 • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2019
 • Příkladové prodloužené víkendy:
  • 5. – 8. 7. za 1 320 Kč
  • 9. – 12. 8. za 740 Kč
  • 16. – 19. 8. za 789 Kč
  • 22. – 26. 8. za 659 Kč
  • 12. – 16. 9. za 870 Kč
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Ubytování v Londýně patří k těm dražším položkám. Kromě úrovně komfortu hraje v cenotvorbě také značnou roli poloha hotelu, a proto je dobré pečlivě zvolit správný kompromis. Vybrali bychom si třeba Pembury Hotel za 688 Kč / os. / noc nebo Eden Plaza za 1 282 Kč / os. / noc s dobrou polohou nedaleko Hyde Parku.

Pro hledání dalších ubytování v Londýně neváhejte využít osvědčených portálů Hotels.com, Booking.com nebo platformu Airbnb.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 659 Kč

Londýn – víkendy během léta od 659 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Londýn Luton (LTN)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)