Londýn – víkendy během léta od 659 Kč
8.6.2019

Londýn – víkendy během léta od 659 Kč

od 659

O této nabídce

Londýn se nikdy neokouká! A proč by taky měl? V této pestré britské metropoli je stále co nového objevovat. Díky levným letenkám to je navíc pro mnoho lidí kromě turistiky také příležitostí k rozšíření šatníků. Přicházíme s tipy na prodloužené víkendy v létě, které se nyní dají sehnat za hubičku. Využijte to, dokud se dá. S příchodem letní sezóny přichází postupné zdražování a je pravděpodobné, že nyní je jedna z posledních příležitostí si do hlavního města Anglie do konce léta zaletět za pár stovek. Praha –> Londýn s Wizzairem např. 22. – 26. 8. za 659 Kč.

Jak jsme psali už výše – Londýn můžete poznávat celý život, a stejně pokaždé objevíte něco nového. Jakoby tahle kosmopolitní metropole obsahovala snad celý svět. Na rušných ulicích slyšíte zpěvný britský přízvuk, přitom cítíte vůni indického jídla a vidíte ženy v hidžábech. Zaleťte si nasát tuhle jedinečnou atmosféru a omrkněte ikonický Big Ben, Westminster a Buckinghamský palác. Vyrazte na nákupní horečku na populární Oxford Street nebo do punkové čtvrti Camden Town, navštivte jedno z rozsáhlých muzeí a galerií a nakoukni do Warner Bros. studia, kde se natáčel Harry Potter. No a pokud tohle celé chcete vidět z ptačí perspektivy, neváhejte a nasedněte na London Eye a nechte se unášet pohádkovým výhledem!

 • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
 • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2019
 • Příkladové prodloužené víkendy:
  • 5. – 8. 7. za 1 320 Kč
  • 9. – 12. 8. za 740 Kč
  • 16. – 19. 8. za 789 Kč
  • 22. – 26. 8. za 659 Kč
  • 12. – 16. 9. za 870 Kč
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Ubytování v Londýně patří k těm dražším položkám. Kromě úrovně komfortu hraje v cenotvorbě také značnou roli poloha hotelu, a proto je dobré pečlivě zvolit správný kompromis. Vybrali bychom si třeba Pembury Hotel za 688 Kč / os. / noc nebo Eden Plaza za 1 282 Kč / os. / noc s dobrou polohou nedaleko Hyde Parku.

Pro hledání dalších ubytování v Londýně neváhejte využít osvědčených portálů Hotels.com, Booking.com nebo platformu Airbnb.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 659 Kč

Londýn – víkendy během léta od 659 Kč

 


Bude se hodit

Praha (PRG)

Londýn Luton (LTN)

Wizz Air

Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)