Londýn na víkend z Prahy od 578 Kč
14.4.2019

Londýn na víkend z Prahy

578

O této nabídce

Hlavní město Anglie je skvělou destinací, kam můžete jet za každých okolností – třeba klidně jen tak na prodloužený víkend. Centrum Londýna by měl každý vidět alespoň jednou za život. Od ikonického London Eye přes nedaleké Westminsterské opatství až po proslulá náměstí Piccadilly Circus a Trafalgar Square. Zapomenout byste neměli ani na slavný Tower Bridge nacházející se mezi čtvrtěmi Tower Hamlets a London City.

Možnosti se návštěvou britské metropole otevírají také milovníkům nakupování. Oxford Street rozhodně uspokojí choutky každého shopaholika. Londýn z Prahy na víkend od 578 Kč s aerolinkou Wizzair. Tak na co čekáte? 🙂

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti  Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: květen – červen 2019
  • Příkladové termíny (prodloužených) víkendů:
  • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Ubytko v Londýně je třeba hledat s předstihem a s vědomím vysoké obsazenosti a drahých cen v centru města. My bychom zvolili například London Horizons za 741 Kč / os. / noc nebo trochu vzdálenější The Green Man Pub and Hotel za 578 Kč  / os. / noc.

Pro hledání dalších ubytování neváhejte využít osvědčených portálů Hotels.com, Booking.com nebo platformu Airbnb.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 578 Kč

Londýn na víkend z Prahy od 578 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)