Lofoty z Prahy
9.1.2020

Lofoty z Prahy

4 347

O této nabídce

Vydejte se na sever Evropy za panenskou přírodou a zamiřte na Lofoty. Jeden z nejkrásnějších koutů Norského království vám dozajista učaruje! Zpáteční letenky z Prahy do Evenesu/Narviku ulovíte na stránkách Norwegianu za 4 347 Kč. Za tuto cenu jsou Lofoty dostupné v relativně slušném množství termínů od jarních měsíců až do podzimu (samozřejmě s výjimkou letních prázdnin, kdy cena letenek roste). Pěkným příkladovým termínem budiž konec léta, a to 24. srpna – 2. září se slušnými přestupy. Cestou na Lofoty vás čeká jeden přestup na letišti v Oslu, kterému věnujte pozornost, neboť některé termínové kombinace nemají tolik hladký routing a nezbude vám než v Oslu nocovat.

V ceně tarifu „Lowfare“ máte jen příruční zavazadlo, ale to by Vám na pár dní mělo bohatě stačit. Pokud byste si přeci jen rádi vzali i to odbavené a do něj nasáčkovali zásoby potravy, tak volte tarif „Lowfare+“, který vychází o tisícovku dráže. Na místě si půjčte auťák a projeďte celé souostroví až na jih do rybářské osady Reine, která rozhodně patří mezi ta nejfotogeničtější místa na celých ostrovech. Anebo pojměte celý výlet více outdoorově, vyčleňte si na pobyt o něco více dní a prubněte některý z treků na Vesterálách – tedy ostrovech, na něž vlastně přiletíte. Tím nejzajímavějším pro milovníky treků bude asi právě Hinnoya, kde s letadlem přistanete. Pokud se však budete chystat na trek, tak určitě sledujte předpověď počasí. 

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry o maximální velikosti 55 x 40 x 23 cm a váhou max. 10 kg
 • Dostupnost: nejlevněji jaro & podzim 2020
 • Příkladové termíny:
  • 15. – 21. 4. za 4 347 Kč
  • 6. – 13. 5. za 4 347 Kč
  • 15. – 26. 5. za 4 347 Kč
  • 9. – 17. 7. za 5 481 Kč
  • 24. 8. – 2. 9. za 4 347 Kč
  • 2. – 8. 9. za 4 347 Kč
  • 16. – 23. 9. za 4 347 Kč
  • 6. – 14. 10. za 4 347 Kč

Ubytování

Po večerním příletu se ubytujte v nedalekém tříhvězdovém Sure Hotelu za 1 296 Kč/os./noc včetně snídaně. Další bydlo pak volte v závislosti na svém itineráři a možnosti vám poodhalí Booking a Hotels. Určitě se pro porovnání zkuste mrknout i na AirBnB, kde naleznete nejen útulné chatky místních obyvatel. 

Autopůjčovna

Nejflexibilnějším dopravním prostředkem pro prozkoumávání ostrovů jistě bude automobil. Ten si snadno zapůjčíte v naší autopůjčovně. Poté již můžete směle vyrazit vzhůru zážitkům. Velká část souostroví je propojena silnicí E10 a z Evenesu se do známého střediska Reine, které leží na samém jihu Lofot, se dostanete po necelých 300 km jízdy. Jednotlivé ostrovy jsou spojeny mosty resp. podmořskými tunely, takže během cesty nebude potřeba ani využívat trajekty.

Náhled letenky z Prahy do Narviku za 4 347 Kč

Lofoty z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Norwegian

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)