LM zájezdy z Karlových Varů do Turecka s all inclusive
27.6.2023

LM zájezdy z Karlových Varů do Turecka s all inclusive

5 990

O této nabídce

Z nabídky last minute zájezdů cestovní kanceláře Čedok vyzobáváme další lákavou možnost k dovolené. Letiště Karlovy Vary (KLV) letos zažívá výrazně rušnější časy, než v letech předchozích, a můžete se z něj vydat na řecké ostrovy Kréta a Rhodos nebo do turecké Antalye. A právě last minute zájezd z Karlových Varů do Turecka, konkrétně na Tureckou riviéru omývanou vodami Středozemního moře, pořídíte v balíčku obsahujícím týdenní pobyt ve vybraném hotelu a stravováním formou all inclusive za skvělé ceny od 5 990 Kč. Odlet do Turecka je naplánován na zítřejší poledne.

Samozřejmostí je také doprava na přímým letech operovaných aerolinkou Smartwings, transfer z letiště do hotelu a služby česky mluvícího delegáta. 

Za slunečními paprsky na Tureckou riviéru

Země na dvou světadílech, vzduch se závanem orientu. Nesmírné bohatství kulturní, přírodní i historické, k tomu odpočinek na rozpáleném písku Turecké riviéry. Antalya je branou tohohle starobylého ráje, ztraťte se v bludišti domů s bílou fasádou, tolik typických pro osmanskou architekturu. Stůjte v úžasu před přírodním klenotem Pamukkale, v překladu bavlněný hrad. A opravdu, příkrý svah s terasovitými jezírky je pokryt sněhobílou horninou, jak kdyby kusem látky. Táhněte podél pobřeží až k ruinám Uzuncaburç a romantické pevnosti Kizkalesi. Smlouvejte ceny třpytivých ozdob a barevných šátků na všudypřítomných bazarech, uvolněte svá těla v tureckých lázních Hamam.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 28. 6. -> Karlovy Vary – Antalya -> 12:35 – 16:35
  • 5. 7. -> Antalya – Karlovy Vary -> 09:15 – 11:45
 • Hotely:
  • 4* Hotel Akalia Resort & Spa za 5 990 Kč (all inclusive)
  • 3* Hotel Cleopatra Golden Beach za 6 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Noxinn Club za 7 780 Kč (all inclusive)

  Podmínky pro cestování

  Cesta do Turecka

  Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

  Náhled zájezdu z Karlových Varů do Turecka za 5 990 Kč

  LM zájezdy z Karlových Varů do Turecka s all inclusive


  Bude se hodit

  Praha (PRG)

  Smartwings

  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)