Listopadové letenky na Madeiru z Norimberku
16.9.2022

Listopadové letenky na Madeiru z Norimberku

1 910

O této nabídce

Během sychravého podzimu můžete vyrazit na pár dní na ostrov věčného jara. Na Madeiru se dostanete z Norimberku přímým letem s Ryanairem, který nabízí zpáteční letenky za 1910 Kč. Za tuhle cenovku jsou dostupné termíny během listopadu a začátku prosince. Například s odletem 7. listopadu a návratem 18. listopadu Rezervuj tenhle termín >>

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

Madeira zrušila všechny vstupní podmínky, tedy nečeká vás žádná COVID byrokracie. Kompletní informace o podmínkách cestování na Madeiru naleznete v našem průvodci Koronavirus na Madeiře.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Norimberku na Madeiru za 1 910 Kč
Listopadové letenky na Madeiru z Norimberku

 


Bude se hodit

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)