Lisabon z Vídně za 2 309 Kč
20.2.2019

Lisabon z Vídně

2 309

O této nabídce

S prima akcemi portugalských národních aerolinií TAP se doslova roztrhl pytel a díky aktuálními fajn tarifu z jejich dílny si můžete kromě Azorských ostrovů či Madeiry zaletět na pár dní i do samotného Lisabonu. Zpáteční letenky z Vídně pořídíte v mnoha termínech na podzim letošního roku či dokonce až v zimě nadcházející za super cenu  2 309 Kč. Základní tarif Discount obsahuje jedno příruční zavazadla + osobní věc (brašna na laptop či fotoaparát) a také drobné občerstvení, které se na vnitrokontinentálních letech z nabídky dopravců pomalu, ale jistě vytrácí…

Několik termínových kombinací v odlišných rezervačních třídách ulovíte i na jarní měsíce. V dubnu a květnu vás letenky vyjdou na 3 365 Kč resp. 2 875 Kč. V tomto případě již stojí za zvážení i zkontrolování nabídky konkurenčního dopravce na trase, kterým je maďarská nízkonákladovka Wizzair.

Ubytování

S rezervováním ubytování na podzimní termíny bychom ještě počkali, případně si bookněte některou z možností, které lze bezplatně zrušit. Bohatou nabídku zajímavých bydel tradičně naleznete na Bookingu a Hotels.com. 

Autopůjčovna

Pokud byste rádi vyrazili z Lisabonu i někam dále, tak se vám jistojistě bude hodit vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 2 309 Kč

Lisabon z Vídně za 2 309 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)