Lisabon z Vídně od 497 Kč
26.11.2018

Lisabon z Vídně

od 497

O této nabídce

 

Zaleťte si v lednu do Lisabonu, hlavního města Portugalska a poznejte tak oblast, odkud vyplouvali známí mořeplavci na své slavné platby. Pokud jste členové Wizzair Discount clubu, tak vás letenky z Vídně ve vybrané termíny vyjdou na 497 Kč, pokud jste se jimi zatím nestali, letenky vás vyjdou o pár stovek dráž.
Vyrazte do tohoto krásného města na několik dní na výlet a ochutnejte pravé portugalské galao v jedné z kaváren na náměstí Rossio, navštivte lisabonský hrad Castelo de Sao Jorge, projděte se křivolakými uličkami ve čtvrti Alfama, nechte se ohromit obranou věží Torre de Belém, svezte se typickými žlutými tramvajemi a vyfoťte se u mostu Ponte do 25 do Abril, který je téměř kopií slavného Golden Gate v San Franciscu.
Super termín vychází například na 20. 1. – 24. 1. Tento termín rezervujte zde >>
 • Rezervujte: přímo přes webové stránky aerolinky Wizzair
 • Zavazadla: kabinové zavazadlo o max. velikosti 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: leden 2019
 • Termíny:
  • 10. 1. – 17. 1.
  • 13. 1. – 17. 1.
  • 17. 1. – 24. 1.
  • 20. 1.-  24. 1.
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit. 

Ubytování

V Lisabonu vám můžeme doporučit TURIM Saldanha hotel, kde vás dvoulůžák vyjde na 750 Kč/os. těm náročnějším z vás, kterým nevadí si za kvalitní ubytování si připlatit, tak doporučuje využít služeb hotelu Corinthia Hotel Lisbon, kde velice pěkný dvoulůžkový pokoj stojí 1880 Kč/os.
Další možnosti ubytování můžete hledat na Hotels.com, Booking.com a nebo si najít nějaký pěkný apartmán na AirBnB.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 497 Kč

Lisabon z Vídně od 497 Kč​​​​​​​

Bude se hodit

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)