Lisabon + Azory z Vídně za 1 547 Kč
1.9.2019

Lisabon + Azory z Vídně

1 547

O této nabídce

Využijte aktuálně levných letenek Ryanairu z Portugalska na Azory a udělejte si výlet 2v1 s dvoudenní zastávkou v Lisabonu. Například v termínu 17. – 25. 11. vyjdou všechny letenky Vídeň – Lisabon – Ponta Delgada – Lisabon – Vídeň na krásných 1 547 Kč.  Nutno však zmínit, že se jedná o kombinaci aerolinek Ryanairu a Wizz Airu a přestupy nejsou tedy garantované! Proto doporučujeme nechat si na přestup dostatek času v případě nečekaných událostí.

Trochu jako posvátná krajina z Avataru, trochu jako Tolkienova Středozem. To jsou Azory, věčně zelené, divoké, omývané Atlantským oceánem. Zdržte se alespoň na pár dní na hlavním ostrově Sao Miguel, navštivte ohňové jezero Lagoa di Fogo a vystoupejte na Boca do Inferno – to je ta vyhlídka z katalogů a pohlednic, jen ve skutečnosti ještě mnohonásobně působivější! Nevynechejte ani okolní ostrovy. Na Sao Jorge se vesele pasou krávy a rostou hortenzie kam se podíváte, opuštěný Flores vás ohromí svou nespoutaností a na Picu se k nebi zdvihá nejvyšší hora celého Portugalska.

 • Rezervujte: lety Vídeň – Lisabon na stránkách Wizz Airu, Lisabon – Ponta Delgada na stránkách Ryanairu
 • Zavazadla: 1 kabinové zavazadlo s maximálními rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad – prosinec 2019
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 19. 11. Vídeň – Lisabon a 12. – 18. 11. Lisabon – Ponta Delgada za 1 650 Kč
  • 17. – 25. 11. Vídeň – Lisabon a 19. – 24.  11. Lisabon – Ponta Delgada za 1 547 Kč
  • 25. 11.  – 3. 12. Vídeň – Lisabon a 26. 11. – 2. 12. Lisabon – Ponta Delgada za 1 692 Kč
  • 2. – 10. 12.  Vídeň – Lisabon a 3. – 9. 12. Lisabon – Ponta Delgada za 1 584 Kč
   • a další…
 • Tip: Na uvedené ceny Wizz Airu dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu.

Ubytování

Po příletu do Ponta Delgady bychom se ubytovali v tomto útulném jednoduchém hotelu Casa Ateneu za 407 Kč / os. / noc nebo v hezké čtyřhvězdě The Lince Azores Great Hotel s výhledem na oceán a snídaní v ceně za 642 Kč / os. / noc.

Další možnosti ubytka hledejte na Bookingu či Hotels.com. Případně vyzkoušejte i platformu AirBnB.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu a z Lisabonu na Ponta Delgady

Lisabon + Azory z Vídně za 1 547 Kč

Lisabon + Azory z Vídně za 1 547 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)