Libanon – Bejrút z Vídně za 1 548 Kč
18.10.2019

Libanon - Bejrút z Vídně

1 548

O této nabídce

Příjemné zprávy z tábora nízkonákladového dopravce Ryanair v poslední době létají s až téměř nečekanou kadencí. Ve středu bylo oznámeno spuštění nových linek do Arménie, vč. té z Berlína. Včera jsme vás informovali o zavedení nových linek z Prahy na ostrov Rhodos a do Soluně. A dnes na tyto, pro všechny cestovatele příjemné a zajímavé zprávy, navážeme další novinkou. Letecká společnost Lauda (vlastněná právě Ryanairem) začne od konce března 2019 létat z Vídně přímým spojem směr Libanon. Doposud do Bejrútu, na letiště pojmenované po tamějším bývalém významném politikovi Rafíkovi Harírímu, létaly z evropských nízkonákladových aerolinek jen Transavia (z Amsterdamu) a Vueling (z Barcelony). To se však změní s příchodem zimního letového řádu, kdy bude spuštěna nová linka Ryanairu z kyperského Pafosu. Na ni pak během jara naváže i ta z Vídně.

Linka z Vídně do Bejrútu bude obsluhována 2x týdně (vždy ve středu a neděli). A to od 29. března do závěru října nadcházejícího roku. Letenky jsou již nahrané v rezervačním systému aerolinky a zpáteční ticket pořídíte za skutečně krásných 1 565 Kč (v termínu 1. – 8. 4.). Návštěvu Libanonu s letenkami v podobné cenové hladině by jistě neměli prováhat všichni milovníci Blízkého východu. I my si již na Libanon brousíme kreditku…

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: březen – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 1. – 8. 4. za 1 565 Kč
  • 15. – 19. 4. za 1 848 Kč
  • 6. – 13. 5. za 1 848 Kč
  • 3. – 10. 6. za 1 848 Kč

Ubytování

Po příletu do Bejrútu bychom nalezli zázemí v tomto oblíbeném Hotelu Mayflower za 609 Kč/os./noc anebo v těchto apartmánech Divan za 578 Kč/os./noc. O něco vyšší komfort na vás čeká v  tomto čtyřhvězdovém hotelu Beverly za 962 Kč/os./noc včetně snídaně.

Víza

Turistické vízum opravňující občany České republiky k pobytu na území Libanonu v délce 30 dní získáte zdarma po příletu na letiště Rafíka Harírího. Ještě přidáváme upozornění: pokud máte v cestovním pase izraelské razítko, raději zvolte pro cestu pas sekundární (s platností alespoň 6 měsíců).

Náhled letenky z Vídně do Bejrútu za 1 548 Kč

Libanon - Bejrút z Vídně za 1 548 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)