Levné letenky z Prahy na Madeiru od podzimu do jara
1.10.2020

Levné letenky z Prahy na Madeiru od podzimu do jara

3 928

O této nabídce

Levné letenky na „ostrov věčného jara“ – na Madeiru nabízí portugalské aerolinie TAP Portugal. Zpáteční letenky z Prahy na Madeiru pořídíte za příjemnou cenu 3 928 Kč. Dostupných termínů je kupa od letošního podzimu až do jara nadcházejícího roku a jejich přehled naleznete v našem kalendáři. Cestou do cílové destinace vás čeká vždy jeden přestup v Lisabonu, který lze protáhnout a během pár hodin omrknout i hlavní město Portugalska.

Vstup na Madeiru je aktuálně možný jen s negativním PCR-testem na koronavirus (ne starším 72 hodin). Buď ho můžete absolvovat ve své domovině a na letišti se pouze prokázat platným certifikátem, anebo budete bezplatně otestováni po příletu (do oznámení jeho výsledku byste se pak měli sociálně distancovat). Před cestou také nezapomeňte vyplnit tento registrační formulář. Více informací ohledně platných podmínek vstupu naleznete na této oficiální stránce.

Vzhůru na Madeiru

Nechte se opít Madeirou – úžasným červeným vínem, ve kterém ucítíte úplně všechno. Romantiku, když na ostrově všechno kvete, bují a voní! Dobrodružství, protože Atlantik je tu mnohem bouřlivější než jinde a výpravy za delfíny či velrybami na gumovém katamaránu si nesmíte nechat ujít. Závrať, která vám zamotá hlavu, až pojedete lanovkou vysoko nad hlavní město Funchal do úchvatné japonské zahrady, abyste se zpět vrátili ve starých proutěných saních. Napětí, které vámi prostoupí při výpravě do hor podél důmyslných zavlažovacích kanálů až k vavřínovému lesu. A také radost, až ochutnáte zdejší dokonalou mořskou kuchyni i ono slavné víno! Na zdraví!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 x 40 x 20 cm & 8 kg + 40 x 30 x 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: prosinec 2020 – květen 2021
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na ostrově Madeira se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Analogicky jako v případě ubytování však zatím doporučujeme s rezervací auťáku posečkat. Když se termín vašeho výletu bude blížit, není nic snazšího než mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 928 Kč

Levné letenky z Prahy na Madeiru od podzimu do jara

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)