Levné letenky na Madeiru během letních prázdnin z Wroclawi
25.2.2021

Levné letenky na Madeiru během letních prázdnin z Wroclawi

2 547

O této nabídce

Dlouhodobě oblíbenou destinací je mezi českými cestovateli portugalský ostrov Madeira. Že jste ho ještě nenavštívili a láká vás tamější krásná příroda? Pak využijte aktuální nabídky německé aerolinky Lufthansy a zaleťte si na Madeiru během letošních letních prázdnin. Zpáteční letenky na Madeiru z nedaleké Wroclawi pořídíte za 2 547 Kč. Za tuto nejnižší cenu jsou dostupné letenky v nejnižším tarifu „Economy Light“, obsahujícím pouze příruční zavazadlo. Termínovou inspiraci hledejte v kalendáři aerolinky. Odlety jsou zpravidla možné středy a čtvrtky, zatímco návraty pouze ve čtvrtky.

Všechny letenky společnosti Lufthansa jsou nyní zbaveny poplatku za změnu letenky. Pokud vám tedy „shoří plány“, je možné letenky zdarma přebookovat  na jiný termín nebo trasu (uhradíte pouze případný rozdíl v ceně).

Vzhůru na Madeiru

Vydejte se na Madeiru, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

Podmínky pro cestování

Vstup na Madeiru je aktuálně možný jen s negativním PCR testem na COVID-19 (ne starším 72 hodin). Buď ho můžete absolvovat ve své domovině a na letišti se pouze prokázat platným certifikátem, anebo budete bezplatně otestováni po příletu (do oznámení jeho výsledku byste se pak měli sociálně distancovat). Před cestou také nezapomeňte vyplnit tento registrační formulář. Více informací ohledně platných podmínek vstupu naleznete na turistickém webu Visit Madeira.

Testy nemusí podstupovat cestovatelé, kteří nemoc COVID-19 již prodělali a dokážou to příslušným potvrzením (ne starší 90 dní). Výjimka se vztahuje také na osoby, které již mají za sebou očkování proti nemoci, a děti mladší 12 let.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Madeira aktuálně spadá do tmavě červené kategorie zemí, její pozice se ovšem do termínu vaší cesty pravděpodobně několikrát změní.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Madeiře se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do letních měsíců ovšem času dost…

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Analogicky jako v případě ubytování však zatím doporučujeme s rezervací auťáku posečkat. Když se termín vašeho výletu bude blížit, není nic snazšího než mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Wroclawi na Madeiru za 2 547 Kč

Levné letenky na Madeiru během letních prázdnin z Wroclawi


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vratislav (WRO)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)