Letní Dánsko z Prahy od 678 Kč
21.6.2019

Letní Dánsko z Prahy

678

O této nabídce

Využij akci irského dopravce Ryanairu k poznání Dánska a jeho pokladů, mezi které se neřadí jen Kodaň! Dánsko je relativně malá země s obrovským bohatstvím historických městeček a přírodních atrakcí. Letenky Praha – Billund např. 8. – 15. 8. za 678 Kč.

Pokud se stále cítíte být duchem dítě nebo nějaké své vlastní ratolesti máte, pak si jistě nesmíte nechat ujít návštěvu proslulého Legolandu, který se nachází v samotném Billundu, kde se octnete po příletu. Na tomto místě se jinak nemá cenu příliš zdržovat a po případné návštěvě zábavního parku  se vyplatí vydat se do nedalekého Odense, rodiště pohádkáře Hanse Christiana Andersena, vynechat nesmíte ani malebný studentský Aarhus, nejstarší městečko Ribe a některý z dánských přírodních parků. Pro otužilce je samozřejmě možné prubnout nějakou z pláží a zchladit se v mořských vodách nepřesahujících teplotu 15° C.

Návštěvou Dánska rozhodně neprohloupíte a vzpomínky na tuto zemi se s vámi dlouho potáhnou. Za takto nízkou cenu letenek není příliš mnoho důvodů proč váhat.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červen – říjen 2019
 • Příkladové termíny:
  • 27. 6. – 4. 7. za 1 907 Kč
  • 18. – 25. 7. za 1 008 Kč
  • 8. – 15. 8. za 678 Kč
  • 15. – 22. 8. za 678 Kč
  • 22. – 29. 8. za 678Kč
  • 3. – 5. 9.  za 1 038 Kč
 • Tip: Využijte náš podrobný návod na celý rezervační proces u Ryanairu a zjistěte mimo jiné, jak se při platbě nenechat „odrbat“ na nevýhodném kurzovém rozdílu.

Ubytování

Jak jsme již zmiňovali výše. Příletové město Billund nemá příliš co nabídnout, a tak kromě návštěvy Legolandu není důvod tu více setrvávat – navíc je tu také drahé ubytování. Nejlevnější hotel Zleep Hotel Billund člověka vyjde na 1 626 Kč / os. / noc. V nedalekém Odense se můžete vyspat ve skromné ubytovací kapacitě Danhostel Odense City se soukromou koupelnou za 908 Kč / os. / noc a v Aarhusu za dobrý poměr cena / výkon seženete třeba DBU Hotel & Kursuscenter za 945 Kč / os. / noc.

Další nabídku ubytek tradičně hledejte na Bookingu či Hotels.com či na AirBnB.

Autopůjčovna

Abyste stihli vše pohodlně objet a navštívit, doporučujeme si půjčit auto. Vlaky jsou v Dánsku sice pohodlné ale zato ekonomicky náročnější řešení. Pro checknutí aktuální nabídky dostupných automobilů se podívejte do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Billundu za 678 Kč

Letní Dánsko z Prahy od 678 Kč

 

 

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)