Lednové letenky z Prahy do Irska: Dublin
14.11.2022

Lednové letenky z Prahy do Irska: Dublin

1 284

O této nabídce

Tip na akční letenky z Prahy do Irska jsme tu dlouho neměli. Během letošního podzimu se totiž levné letenky do Dublinu objevovaly výhradně při odletu z některých okolních letišť jako Norimberk či Vídeň. Situace se ale příjemně změnila a ve vybraných lednových termínech ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Dublinu od 1 284 Kč, a to tradičně v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Za ceny nižší dvou tisíc Kč, což je v případě této trasy vždy dobrá cena, pořídíte letenky na prodloužené víkendy od pátku do neděle či pondělí anebo na několikadenní pobyt  v závěru měsíce.

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

Cestování do Irska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Irsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do Irska

Štědré Irsko dalo světu chuť opojné whiskey a černého piva, další poklady ale tahle nádherná země ukrývá na vlastní půdě. Majestátní útesy tam lemují rozeklané pobřeží a mezi věčně zelenými vrchy a planinami sedí křišťálová jezera. Přehlídce kopců kraluje pohoří Wicklow natolik úchvatné, že je často nazýváno irskými zahradami. Tak se vydejte poznávat dechberoucí krajinu i romantické zříceniny připomínající dávnou minulost. Středověké město Galway je protkáno malebnými uličkami a Dublin zase hraje chytlavou muzikou. V belfastské loděnici byl postaven samotný Titanik, dneska tam najdete jeho muzeum.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 284 Kč

Lednové letenky z Prahy do Irska: Dublin


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)