Last-minute zájezdy z Prahy na Madagaskar
28.9.2022

Last-minute zájezdy z Prahy na Madagaskar

24 490

O této nabídce

Nejstarší tuzemská cestovní kancelář, Čedok, o nadcházejícím víkendu spustí očekávanou novinku  v podobě přímých charterových letů z Prahy na Madagaskar. Exotický africký ostrov se v nabídce CK zařadí po bok oblíbených destinací jako Dominikánská republika nebo Zanzibar. Historicky první charterový let z České republiky na Madagaskar (přesněji na menší ostrov Nosy Be ležící u severních břehů čtvrtého největšího ostrova na světě) odletí z pražského Letiště Václava Havla již tuto sobotu.

V prodeji se nyní nachází taktéž last-minute zájezdy za velmi lákavé ceny. Týdenní pobyt ve čtyřhvězdovém Orange Beach Resortu se stravováním formou all-inclusive pořídíte za 24 490 Kč. V nabídce CK ale naleznete také poznávací zájezdy „Vítejte na Madagaskaru“ za 25 990 Kč nebo „Přírodní krásy Madagaskaru“ za 29 990 Kč.

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner italské aerolinky Neos Air), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madagaskar

Madagaskar zrušil kompletní „COVID byrokracii“ pro přijíždějící cestovatele již 11. srpna. Jedinou podmínkou pro vstup je tedy turistické vízum za 35 €, o nějž zažádáte po příletu na letišti.

Více informací, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Madagaskaru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo na stránkách CK Čedok
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letový řád: 
  • 1. 10. -> Praha – Madagaskar (Nosy Be) -> 20:45 – 07:15 (+1)
  • 9. 10. -> Madagaskar (Nosy Be) – Praha -> 09:15 – 17:40
 • Hotely:
  • 4* Hotel Orangea Beach Resort za 24 490 Kč (s all inclusive)
  • poznávací zájezd „Vítejte na Madagaskaru“ za 25 990 Kč
  • poznávací zájezd „Přírodní krásy Madagaskaru“ za 29 990 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Madagaskar

Domov lemurů a půda baobabů čeká na spásu kdesi v Indickém oceánu. Neprostupné pralesy, zpěv pestrobarevných ptáků a kuňkání exotických žab se možná brzy promění v pouhou vzpomínku. Ale právě peníze z turismu by chudému Madagaskaru mohly pomoci postavit se zase na nohy, tak podpořte tenhle přírodní ráj a vydejte se za krásnými procházkami zvlněnou krajinou, vulkanickými masívy a posledními záblesky bohatě obydlených deštných lesů. Několikrát do roka jsou přilehlé vody poctěny návštěvou dechberoucích keporkaků a národní parky jako Tsingy de Bemaraha Strict nebo divoký Isalo vám otevřou nesmírně úchvatné výhledy do kraje tohohle jedinečného ostrova.

Náhled zájezdu z Prahy na Madagaskar za 24 490 Kč

Last-minute zájezdy z Prahy na Madagaskar


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)