LM zájezd z Prahy na Madeiru: skvělý 4* hotel s polopenzí
6.6.2022

LM zájezd z Prahy na Madeiru: skvělý 4* hotel s polopenzí

9 990

O této nabídce

Chcete v nejbližší době vyrazit na dovolenou, ale ceny letenek a ubytování jsou na poslední chvíli již příliš vysoké? S řešením přichází nejstarší tuzemská cestovní kancelář Čedok, která nabízí last-minute zájezd z Prahy na Madeiru za skvělou cenu 9 990 Kč! Balíček kromě zpáteční letenky obsahuje také týdenní ubytování (7nocí) ve skvěle hodnoceném hotelu Vila Galé Santa Cruz (v pokoji s výhledem na oceán), a to včetně polopenze. Hotel se nachází přímo u oceánu na východním pobřeží ostrova a kamenitou pláž Praia das Palmeiras naleznete přímo před ním. Samozřejmostí jsou potom transfer z nedalekého letiště přímo do ubytování a služby delegáta.

PS: Mrkněte se na skvělé recenze hotelu na Googlu, další recenze a mnoho fotek naleznete také na Bookingu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

Madeira už zrušila všechny vstupní podmínky a cestování na tento portugalský ostrov je již „jako dřív“.

Kompletní informací o podmínkách cestování a opatření na Madeiře naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Madeiře“ nebo na stránkách VisitMadeira.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: 4* hotel Vila Galé Santa Cruz >> REZERVUJ ZDE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného + klasický příručák
  • Termíny: 7. – 14. června
  • Letový řád:
    • Praha – Funchal -> odlet 7. června v 12:00
    • Funchal – Praha -> odlet 14. června v 16:25

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit na Madeiru?

Vydejte se na Madeiru, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

Náhled zájezdu z Prahy na Madeiru za 9 990 Kč

LM zájezd z Prahy na Madeiru: skvělý 4* hotel s polopenzí


Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)