Last minute letenky na Maledivy: z Frankfurtu přes státní svátek
15.11.2022

Last minute letenky na Maledivy: z Frankfurtu přes státní svátek

5 226

O této nabídce

WOW! Skvělou nabídku last minute letenek na Maledivy uloví nejrychlejší cestovatelé u německé cestovní kanceláře FTI. Ta dnes dala do prodeje zpáteční letenky z Frankfurtu nad Mohanem na Maledivy za 5 226 Kč. Odlet je již ve čtvrtek večer, což krásně koresponduje s tuzemským státním svátkem, který na 17. listopad připadá. Na rajských ostrovech v Indickém oceánu strávíte celkem šest nocí (návrat připadá na 23. listopadu). Poletíte na křídlech aerolinky Eurowings Discover.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes německou CK
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo á 25 kg + příruční
 • Dostupnost: listopad 2022
 • Termíny:
  • Maledivy za 5 226 Kč >> REZERVUJ ZDE
   • odlet: 17. 11.  -> 19:20 – 09:00 (+1)
   • návrat: 23. 11. -> 10:40 – 18:25

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu na Maledivy za 5 226 Kč

Last minute letenky na Maledivy: z Frankfurtu přes státní svátek


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)