Kypr na víkend od 642 Kč
4.4.2019

Kypr na víkend

642

O této nabídce

Vydejte se na za teplem na jih a navštivte prosluněný Kypr. Jedná se cestovatelsky o zajímavou destinaci, kromě nádherných pláží, impozantního pohoří Troodos, křesťanských chrámů a muslimských mešit se na ostrově vyskytují mnohé paradoxy. Po přechodu na severní tureckou část ostrova se ocitnete v jiném světě. Bary plné řvoucích Britů se promění v klidná zákoutí, přepálené ceny se rázem stanou lidovějšími a místní obyvatelé otevřenějšími. Na tureckém území se také nachází tajuplné „město duchů“, čtvrť Varoša, v historické Famagustě, která se po turecké okupaci před 40 lety v několika málo minutách vyprázdnila a dodneška je čtvrť obehnaná ostnatým drátem a hlídaná střežícími vojáky. Její zpřístupnění bude však muset nejprve předcházet úplné vyřešení řecko-tureckých sporů.

Nechte se na Kypr odnést nízkonákladovkou Wizzair a celý příběh si tam odžijete sami. Z Vídně do Larnacy na prodloužený víkend 22. – 26. 5. za 642 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: květen – červen 2019
  • Příkladové termíny:
  • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Za ubytko v Larnace bychom si po příletu zvolili buď příjemný Lakis Court za 643 Kč / os. / noc s dobrým poměrem „cena / výkon“, nebo čtyřhvězdu s bazénem Atrium Zenon Hotel Apartment za 714 Kč / os. / noc disponující bazénem.

Další možnosti ubytování po celém Kypru hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Autopůjčovna

Na pořádné prozkoumání ostrova se hodí auťák. Tak nenechte nic na poslední chvíli a vyberte si v nabídce naší autopůjčovny. Jenom si dejte pozor, neboť na Kypru se jezdí vlevo.

Náhled letenky z Vídně do Larnaky za 642 Kč

Kypr na víkend od 642 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)