Kuba – Havana, Varadero atd. z Vídně od 10 995 Kč
1.8.2019

Kuba - Havana, Varadero atd. z Vídně

od 10 995

O této nabídce

Možná jste minulý týden zachytili zajímavou akci s cílem na kubánském ostrově Cayo Coco, o ní jsme informovali v tomto článku. Letecká společnost Air Canada prodloužila validitu tohoto tarifu až do 7. srpna a kromě zmiňovaného Cayo Coco si v kalendářích níže můžete vybírat i z dalších destinací na Kubě. Dostupné jsou taktéž letenky z Vídně do Havany, Varadera i Santa Clary. Ceny těchto zpátečních letenek začínají na 10 995 Kč a zaletět si na Kubu můžete od září 2019 do března 2020 (pro každou destinaci jsou termíny lehce odlišné) s výjimkou období kolem Vánoc a Nového roku.

Základní tarif letenek na Kubu obsahuje i odbavené zavazadlo a cestou vás čekají jeden až dva přestupy. V některých případech bude nutné strávit v kanadském Torontu i téměř celý den. To však rozhodně nemusí být na škodu – navštivte Niagárské vodopády, vyhlídkovou terasu na CN Tower či Hokejovou síň slávy.

Země doutníků a starých automobilů se vlní v rytmu salsy, na korunách stromů visí jak ozdobičky sladké pomeranče a místní rum lahodné chuti je proslulý po celém světě. Varaderem se táhnou nekonečné pásy bělostných pláží, ale i luxusních hotelů, ta pravá atmosféra začíná až za jeho hranicí. Pod vrstvou bídy se tam schovává panenská příroda střídaná krásou koloniální architektury a úzkými uličkami zdobenými pestrými barvami fasád. Havana pulzuje životem, podmanivou hudbou i výbornými koktejly. Lidé jsou po celém tomhle karibském ostrově i přes jeho nemilou minulost neskutečně vřelí a pohostinní. Vítejte na Kubě.

Tip: Na základě kalendářů níže si lze nakombinovat i open-jaw letenky. Vyberte si vhodné termíny a pak je ulovte v našem vyhledávači v sekci „Kombinace“.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární  AirBnB , mrkněte proto také tam.

 

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Kvůli routingu přes Kanadu ovšem nezapomeňte na nutnou elektronickou registraci eTA za 7 CAD. Tu si během pár chvil obstaráte na této stránce.

 

Náhled letenky z Vídně do Varadera za 10 995 Kč

Kuba - Havana, Varadero atd. z Vídně od 10 995 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)