Kuba – Cayo Coco z Vídně a Prahy od 11 940 Kč
24.7.2019

Kuba - Cayo Coco z Vídně a Prahy

od 11 940

O této nabídce

Hodně parádní letenky s cílem na jednom z nejhezčích míst nejen celé Kuby, ale dost možná i celého Karibiku, nabízí letecká společnost Air Canada. Zpáteční letenky z Vídně na kubánský ostrov Cayo Coco jsou dostupné během října a listopadu + ledna – března za velmi hezkou cenu 11 940 Kč. Na Cayo Coco máte však možnost letět se stejným dopravcem i z Prahy, odkud zpáteční letenky pořídíte za 12 998 Kč v termínech od ledna do května příštího roku.

Základní letenky již obsahují i odbavené zavazadlo, které se bude jistě hodit zejména při zpáteční cestě (tedy za předpokladu, že se budete chystat domů dovézt nějaký ten proviant). Pro někoho mínusem, pro jiného naopak příjemným zpestřením pak bude celý routing těchto letenek. Minimálně v jednom směru vás totiž čeká dlouhý stopover a nocování na kanadském území. Na zpáteční cestě je to vždy v Montréalu, zatímco v případě některých letů na Cayo Coco plány obsahují i delší zastávku v Torontu.

Naším absolutním tipem je pak kombinace open-jaw letenek s odletem z Vídně na Cayo Coco a návratem z Havany. V rámci tohoto itineráře se vyhnete jakýmkoliv nočním přestupům na cestě a také ušetříte přesuny na Kubě. Toto combo skutečně stojí za provětrání peněženky! Třeba na termín 23. 1. – 9. 2. za 12 665 Kč >> REZERVUJ ZDE

Kuba je ostrov plný hudby a rytmického tance, nejen ručně balené voňavoučké doutníky a lahodný rum jej proslavily po celém světě. Barevnými ulicemi měst tam líně projíždí staré automobily a Havana je muzeem celé kubánské historie. Královské palmy tam před spalujícím sluncem chrání jemňoučký písek exotických pláží a okolní příroda je naprosto panenská, plná nespoutaných vodopádů dávajících vodu tajným lagunám. Mogotes krasového údolí Viñales tvoří spolu s okolními plantážemi jedinečný krajinný koktejl. Ovšem přes všechny krásy úchvatné Kuby, jakkoli klišé se to může zdát, snad největším důvodem proč tuhle zem Latinské Ameriky tak milovat jsou její lidé. Na nesnadném pozadí a s pokřivenou historií a přesto vždy pohostinní, milí a usměvaví. Objímají se a líbají na pozdrav i rozloučení a jejich dobrosrdečnost je upřímná.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární  AirBnB , mrkněte proto také tam.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Kvůli routingu přes Kanadu ovšem nezapomeňte na nutnou elektronickou registraci eTA za 7 CAD. Tu si během pár chvil obstaráte na této stránce.

 

Náhled letenky z Vídně do Cayo Coco za 11 940 Kč
Kuba - Cayo Coco z Vídně a Prahy od 11 940 Kč

Náhled open-jaw letenky z Vídně na Cayo Coco  a návratem z Havany za 12 665 Kč

Kuba - Cayo Coco z Vídně a Prahy od 11 940 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)