Krásná a nespoutaná Namibie z Prahy s Qatar Airways
9.7.2020

Krásná a nespoutaná Namibie z Prahy s Qatar Airways

12 994

O této nabídce

V návalu levných letenek po Evropě na letošní letní měsíce se téměř nedostává prostoru pro akční dálkové letenky. Ono jich vpravdě zatím v rezervačních systémech aerolinek ani příliš není. Jedinou výjimkou je dlouhodobě ten u Qatar Airways. Prémiová letecká společnost nepřestala lákat cestovatele k výletu do dálek ani ve „horších časech“. Skloubíme-li atraktivní nabídku letenek s čarokrásnou cílovou destinací, kterou jihoafrická Namibie rozhodně je, máme rázem tip na výlet jako hrom! Letenky z Prahy do Namibie za 12 994 Kč v termínech od lednu do června příštího roku – jako příklad poslouží ten s hezkými přestupy od 2. do 17. února.

Proč do Namibie?

Namibie leží na dalekém jihu černého kontinentu, často nazývána „Afrikou pro začátečníky“, je nádherným místem, kde začít. Oplývá bohatstvím fascinující flory a fauny a přírodních divů, neméně i tradicí domorodých kmenů. Při své návštěvě nesmíte vynechat safari Etosha – napajedla rozesetá po buši i solné poušti dávají tolik potřebnou vláhu celým stádům divoké zvěře, spatřit můžete slony, zebry, žirafy a antilopy, s trochou štěstí i lvy. Pobřeží omývaném Atlantským oceánem obývá kolonie lachtanů a tučňáků, ale hezky není jenom tam, kde je živo. Písečné duny v údolí Sossusvlei spolu se siluetami sluncem sežehlých, mrtvých stromů tvoří úchvatnou podívanou, zvlášť při západu slunce.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Po příletu do Windhoeku v něm alespoň jednu noc přespěte a seznamte se s namibijskou metropolí. Širokou nabídku rozličných bydel naleznete tradičně na Bookingu či Hotels. S rezervací pokojů však není kam spěchat, do plánované cesty totiž zbývá dost času.

Víza

Jedinou kaňkou na plánování cesty do Namibie jsou víza, která občané České republiky pro vstup do země potřebují. O ta však můžete relativně nově požádat i na zastupitelském úřadě v Praze. Poplatek za vízum činí 80 € a doba vyřízení bývá zpravidla cca 10 kalendářních dní.

Až do loňského roku se o víza muselo žádat na honorárním konzulátu v Berlíně a informace o potřebných podkladech jste nalezli na stránkách konzulátu. Pro aktuální informace doporučujeme kontaktovat pražskou kancelář.

Pokud vás budou zajímat pravidla cestování pro občany České republiky v případě cest do okolních zemí, podívejte se náš rozsáhlý přehled.

Autopůjčovna

Bez káry to v Namibii téměř nepůjde. Rozhodně vám vlastní auťák ušetří spoustu času, ale především se s ním jednoduše dostanete i do národních parků. V této zemi je prostě osobní automobil nutností. Proto doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny, kde jsou srovnané nabídky velkých světových hráčů. Předem zapůjčený auťák na vás pak může čekat po příletu již přímo na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Windhoeku za 12 994 Kč

Krásná a nespoutaná Namibie z Prahy s Qatar Airways

 


Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)