Konec sezony na řecké Lefkadě – z Vídně
2.10.2022

Konec sezony na řecké Lefkadě – z Vídně

1 032

O této nabídce

Zpříjemnit si říjen můžete výletem na řecký ostrov Lefkada. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Prevezy za 1 032 Kč. Dostupných je hned několik termínů převážně v druhé polovině desátého kalendářního měsíce. K Jónskému moři se můžete vydat na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle nebo klidně na celý týden dle své libosti. Na Lefkadě se i na konci sezony můžete těšit na příjemné počasí a stále koupatelné vody okolního moře, jehož teplota se v říjnu pohybuje kolem 22° C.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Lefkadu za 1 032 Kč

Konec sezony na řecké Lefkadě – z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)