Konec prázdnin na Zakynthosu: LM zájezd z Prahy s all inclusive
28.8.2023

Konec prázdnin na Zakynthosu: LM zájezd z Prahy s all inclusive

7 490

O této nabídce

Letní prázdniny pomalu končí a blíží se období, kdy očekáváme pestřejší nabídku last minute zájezdů do destinací u Středozemního moře. Přesně takovou je i náš dnešní tip na zájezdy od cestovní kanceláře Čedok. V jejím virtuálním katalogu pořídíte last minute zájezdy z Prahy (PRG) na řecký ostrov Zakynthos (ZTH) za parádní ceny. Např. balíček obsahující týdenní pobyt ve 3* Hotelu Zakynthos a stravování formou all inclusive vás vyjde na 7 490 Kč! Za lehce vyšší ceny jsou k dispozici také dva další hotely, a to 3* Porto Zorro a 4* California Beach. S rozmýšlením ale příliš neváhejte, odlet je naplánován již na dnešní noc.

Zakonči léto na Zakynthosu

Nechte se zajmout úchvatnou pestrobarevnou přírodou Zakynthosu! Je pokryt zelenými olivovníky, cypřiši, eukalypty, oleandry a vinnou révou. Modrozelené je tu moře s nejúžasnějším podmořským životem v Řecku. Azurově modrá je voda v Modrých jeskyních, ke kterým se dostanete lodí a koupat se tu můžete s jejich obyvateli – středomořskými tuleni. Zlatě se ve dne třpytí maják Keri, ke kterému se na západy slunce sjíždějí lidé z celého ostrova. Hnědé jsou krunýře mořských želv, co tu hnízdí. Hnědé je i dno vyschlého jezera v Limni Keri, jehož močály jsou útočištěm vzácných druhů ptáků. Užijte si všechny ty barvy na ostrově Zakynthos!

LM zájezdy z Prahy na Zakynthos

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 29. 8. -> Praha – Zakynthos -> 01:55 – 05:20
  • 5. 9. -> Zakynthos – Praha -> 06:10 – 07:40
 • Hotely:
  • 3* Hotel Zakynthos za 7 490 Kč (all inclusive)
  • 3* Hotel Porto Zorro za 8 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel California Beach za 9 990 Kč (all inclusive)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled zájezdu z Prahy s all inclusive za 7 490 Kč

Konec prázdnin na Zakynthosu: LM zájezd z Prahy s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Zakynthos (ZTH)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)