Kolumbie či Panama z Vídně od 11 898 Kč
12.12.2019

Kolumbie či Panama z Vídně od 11 898 Kč

od 11 898

O této nabídce

Kde budete trávit letošní zimní dovolenou? Za slunečními paprsky se nemusíte vydávat jen do jihovýchodní Asie, mocně vás láká také Latinská Amerika. A to konkrétně dvě destinace nacházející se na samém rozhraní střední a jižní části amerického kontinentu. V aktuálním pěkném tarifu Turkish Airlines pořídíte letenky z Vídně do Panamy za 11 898 Kč a do Kolumbie za 12 476 Kč. Nejvíce termínů naleznete během hlavní sezony od ledna do března a tarif obsahuje hned dvojici odbavených zavazadel. My bychom si však s letenkami trochu vyhráli a poskládali (na základě našich kalendářů níže) si otevřené letenky na trase Vídeň – Panama & Bogota – Vídeň za 11 510 Kč, díky nimž budete mít dostatek prostoru pro poznání obou dvou krásných zemí.


Proč zrovna do Panamy?
Panama je hrází mezi pirátským Karibikem a tichem Pacifiku. Je malou zemí, a přesto tak nádhernou. Je tou pravou exotikou, plnou neprostupných džunglí, majestátních hor, skřeku pestrobarevných ptáků a volání drzých opic. Pyšní se neprobádanými ostrovy s naprosto panenskou přírodou. Nekonečné pláže s jemným bílým pískem stíní masivní vulkány, kokosy a slaďounké ovoce tu jsou doslova na dosah ruky. Nad třpytivou hladinou přilehlých vod skáčou skotačiví delfíni, zvlášť při západu slunce, se skleničkou osvěžujícího seca v ruce, je to dokonalý kýč.

A proč do Kolumbie? Staňte se cestovatelskými pionýry a vydejte se poznat nepoznané. Kolumbie díky své pošramocené pověsti zůstává jednou z těch méně navštěvovaných zemí Jižní Ameriky, přesto toho tolik nabízí. Amazonský prales tady potkává oceán a oceán zase potkává poušť, krajina se vlní a výhledy do ní jsou nesmírně podmanivé a fotogenické. El Peñón de Guatapé se tyčí vysoko k nebi nad řekou, má duchovní hodnotu pro původní kmeny, zajisté ale i vám zůstane zarytý hluboko v srdci. Koloniální budovy s pestrobarevnou fasádou hrdě stojí v ulicích Bogoty a proslulá Cartagena je zas milionovým přístavem. Tak se přeneste do temperamentní Kolumbie a zakousněte se do jednoho z nejlahodnějších ovocí světa, do máslově vanilkové čerimojy.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: leden – červen 2019 (nejvíce termínů od ledna do března = hlavní sezona)
  • Termíny:
  • Tip: poskládejte si open-jaw letenku a navštivte obě dvě země (lépe vychází kombinace Vídeň – Panama & Bogota – Vídeň)

Ubytování

Po příletu se rozkoukejte v Panama City a pro aklimatizační noc si bookněte tento populární Hotel Sercotel Panama Princess za 504 Kč/os./noc anebo tento čtyřhvězdový Hotel Oriental za 614 Kč/os./noc. Před odletem z Bogoty domů bychom si pro poslední noc v Jižní Americe vybrali tento oblíbený Hotel Habitel Select  ležící nedaleko od letiště – se snídaní v ceně za 696 Kč/os./noc.

Přesun mezi Panamou a Kolumbií

Mezi Panamou a Kolumbií se rozkládá jedna z posledních nenarušených částí tropické deštného pralesa a bažin zvaná Darién. Jedná se o jediné místo, kde je přerušena Panamericana vedoucí z Aljašky až na jih Jižní Ameriky. Proto k přesunu musíte využít letecké spojení. Nejlevnější letenky mezi Panama City a Bogotu pořídíte u společnosti Wingo, které nabízí jednosměrné letenky již od cca 2 tisícovek (v ceně je však jen příruční zavazadlo – odbavené je třeba dokoupit extra za cca 650 Kč/ks). Nezapomeňte však, že Wingo létá z letiště Pacífico, zatímco s Turkish dosednete na hlavní Tocumen. Odtamtud do Bogoty létá společnost Avianca (ceny letenek vč. odbaveného zavazadlo se pohybují kolem 3,5 tisíce Kč a naleznete je přímo v našem vyhledávači).

Náhled open-jaw letenky z Vídně do Panamy a návratem do Bogoty za 11 510 Kč

Kolumbie či Panama z Vídně od 11 898 Kč

Náhled letenky z Panamy do Bogoty za 2 452 Kč vč. odbaveného báglu

Kolumbie či Panama z Vídně od 11 898 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)