Keňa – Nairobi z Vídně za 9 894 Kč
22.10.2019

Keňa - Nairobi z Vídně

9 894

O této nabídce

Při vzpomínce na východoafrický stát Keňa leckoho napadne především safari. A má samozřejmě pravdu, protože právě rozmanitá fauna je tím hlavním důvodem, proč turistický ruch v Keni kvete. Dalším lákadlem pak jsou pláže na pobřeží Indického oceánu, které přímo vybízí k relaxu po aktivnější části dovolené strávené v savaně. Takže pokud vás africký kontinent láká, Keňa by ve vašem hledáčku rozhodně neměla chybět. Atraktivitě destinace přidá i aktuální nabídka spolupracujících aerolinek Kenya Airways a nizozemských KLM, které nabízejí letenky z Vídně do Nairobi za velmi pěkných 9 894 Kč. Routing slibuje jen jeden přestup v Amsterdamu a základní tarif obsahuje i odbavené zavazadlo. Množství termínů naleznete v našich kalendářích níže.

Sníte o divočině z cestopisných dokumentů? O těch řvoucích lvech, obrovských bůvolech, zebrách prohánějících se nespoutanou krajinou? O nekončících stádech migrujících pakoňů a nosorožcích volně se pasoucích v africké savaně? Takových míst je bohužel na světě méně a méně, a Keňa je jedním z těch nejkrásnějších. Navštivte národní parky Masai Mara a Tsavo, nasnídejte se v hotelu Giraffe Manor, žirafy tam do oken protahují své dlouhé krky a žadoní o sousto. Ráj se ale nachází i u břehů Indického oceánu a pod jeho hladinou. Vody tam lákají potápěče barevnými korálovými útesy a pláže věčně zalité sluncem jsou ideálním odpočinkem po všem tom šíleném dobrodružství!

Ubytování

Vzhledem k večernímu příletu bude rozumné strávit první noc po příletu do Keni přímo v jeho hlavním městě, Nairobi. Tam si bookněte tento jednoduchý tříhvězdový Hotel Troy na jižním okraji města za 550 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento skvěle hodnocený Qaribu Inn pyšnící se 3* za 723 Kč/os./noc. Zajímavou možností jistě bude i tento Wildebeest Eco Camp, kde můžete nocovat ve vybaveném stanu za 764 Kč/os./noc opět včetně snídaně.

Víza

Občané České republiky jsou při cestách do Keni povinni disponovat platným cestovním pasem a vízem. Turistické vízum (do 90 dní pobytu) získáte na této webové stránce a zaplatíte za něj 50 USD (+1 USD jako servisní poplatek).

Náhled letenky z Vídně do Nairobi za 9 894 Kč

Keňa - Nairobi z Vídně za 9 894 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)