Keňa: business class letenky z Budapešti do Nairobi
22.6.2023

Keňa: business class letenky z Budapešti do Nairobi

31 310

O této nabídce

S pěknou nabídkou letenek v prémiové cestovní třídě přichází německá letecká společnost Lufthansa. Zpáteční letenky v business class z Budapešti (BUD) do keňského hlavního města Nairobi (NBO) pořídíte za pěknou cenu 31 310 Kč. Vybírat přitom můžete z velkého množství termínů od listopadu letošního roku až do dubna toho nadcházejícího. Příkladem budiž výlet do Keni přes vánoční svátky v termínu od 11. do 26. prosince 2023 >> REZERVUJ ZDE

V obou směrech vás čeká jeden pohodový přestup na letišti v německém Frankfurtu (FRA). A těšit se samozřejmě můžete také na mnoho benefitů, které obsahují i letenky vystavené v tarifu „Business Basic“.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
    • stejně tak 2 ks příručních zavazadel (max. 8 kg)
  • plně polohovatelné sedačky na dálkových letech
  • prémiový catering během letu
  • možnost navštívit letištní salonky
  • bezplatný výběr sedačky 24 hodin před odletem
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

„COVID pravidla“

Cestování do Keni je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Víza

O turistické vízum do Keni je nutné žádat online. Poplatek za jednovstupové turistické vízum platné 3 měsíce od data vydání činí 51 USD. Vyřízení žádosti trvá 48 hodin, doporučujeme ale o vízum žádat s dostatečným předstihem. Pro vstup do Keni je dále nutný cestovní pas s platností alespoň šest měsíců od data vstupu do země a také zpáteční letenka.

Náhled letenky z Budapešti do Nairobi v business class za 31 310 Kč

Keňa: business class letenky z Budapešti do Nairobi


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Nairobi (NBO)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)