Kapské Město z Prahy vč. odbaveného zavazadla
30.12.2019

Kapské Město z Prahy vč. odbaveného zavazadla

11 537

O této nabídce

Vydejte se během jarních měsíců na jih afrického kontinentu. Kapské Město v Jihoafrické republice je dostupné díky zajímavému tarifu nizozemských aerolinek KLM za sympatickou cenu 11 537 Kč. Odlétat navíc budete přímo z Prahy a klidně si s sebou můžete vzít i odbavené zavazadlo bez dalších příplatků, jelikož je již obsaženo v základní tarifu. Vybírat lze z dostatečného množství termínů od února do června, které naleznete v našem kalendáři.  Vydejte se za poznáním třeba na konci tamějšího léta od 4. do 17. března a cestou zpět si užijte téměř celodenní stopover v Amsterdamu (samozřejmě bez nutnosti nocovat).

Kapské Město je nesmírně krásné, bdí proslulá Stolová hora a o něco níže vody dvou oceánů omývají obnažené pobřeží. Tohle je místo, kde je naprosto všechno, co potřebujete, kde prostě musíte být. Jeďte si doplnit životní optimismus na mys Dobré naděje, kde vzduchem voní dálky a rozeklané útesy strmě klesají do třpytivého moře. Pozdravte roztomilé tučňáky kousek od Simon’s Townu nebo zadržte dech a potopte se pod hladinu, tváří v tvář obávanému „velkému bílému“ (nebojte, budete chránění klecí). Pokud plánujete cestu až na daleký severovýchod země, nezapomeňte navštívit nekonečné pláže Durbanu, tajemné Duhové hory a divokou africkou zvěř Krugerova parku.

Ubytování

Vzhledem k večernímu příletu si zabookujte bydlo na minimálně první či více nocí přímo v Kapském Městě. Prima možností bude tento apartmán Urban Oasis za 579 Kč/os./noc anebo tento oblíbený tříhvězdový Mojo Hotel za 693 Kč/os./noc. Další možnosti hledejte tradičně na Hotels či Bookingu.

Autopůjčovna

Jihoafrická republika je zemí velice rozlehlou a pokud neplánujete k přesunům využívat lokální leteckou dopravu, stane se nezastupitelným parťákem auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si ze široké nabídky vozů.

Náhled letenky z Prahy do Kapského Města za 11 537 Kč

Kapské Město z Prahy vč. odbaveného zavazadla

 


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)