Kanárský ostrov Gran Canaria z Berlína
19.8.2020

Kanárský ostrov Gran Canaria z Berlína

1 605

O této nabídce

Vyrazte se během podzimních měsíců (říjen, listopad či začátek prosince), ohřát na Kanárské ostrovy. Zpáteční letenky z Berlína na rozmanitý ostrov Gran Canaria jsou k mání za 1 605 Kč, a to v termínu od 8. do 15. prosince. Dřívější termíny jsou jen o malý kousek dražší. V základní ceně je obsaženo jen  standardní příruční zavazadlo, které však u aerolinky easyJet, nemá žádná hmotnostní limit.

COVID-19 podmínky: Přestože Španělsko bude od 24. srpna vyřazeno ze seznamu bezpečných zemí a po návratu zpět do ČR bude třeba negativního testu, tak tato „novinka“ se netýká právě Kanárských ostrovů. V rámci cesty si tedy vystačíte jen s vyplněným elektronickým sanitárním formulářem.

Gran Canaria

Jeden chce do hor, druhý k moři? Jeden raději samotu, druhý ruch města? Jeden dobrodružství, druhý nehodlá nic riskovat? Jeďte na Gran Canaria a užijete si oba! Společně navštivte maják v Maspalomas. Jeden pak některou ze zdejších nádherných pláží, druhý Roque Nublo – symbol ostrova s vrcholem 1813 m.n.m. s výhledem do „evropského Grand Canyonu“. Jeden navštíví nádherné městečko Teror, kde v neděli nakoupí na trzích umělecké kousky, druhý se vydá do nekonečných písečných dun. Oba se vydejte do borovicového lesa Pinar de Tamadaba a na místní vrchol Pico de Tamadaba, odkud dohlédnete až na Tenerife. Každého okouzlí svou rozmanitostí Gran Canaria.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
 • Zavazadla: příruční o rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: říjen – prosinec 2020
 • Termíny:
  • 25. 10. – 3. 11. za 1 878 Kč
  • 10. – 17. 11. za 1 996 Kč
  • 17. – 24. 11. za 1 722 Kč
  • 8. – 15. 12. za 1 605 Kč

Ubytování

S rezervací střechy nad hlavou není třeba nikam spěchat. Až nadejde vhodná doba (pár týdnů před odletem), můžete se klasicky spolehnout na širokou nabídku ubytování na Bookingu, Hotels či AirBnB. V současné „nevyzpytatelné“ době vždy doporučujeme rezervovat ubytování nabízející bezplatnou možnost storna rezervace.

Autopůjčovna

Celý ostrov Gran Canaria poznáte bez diskuze nejlépe se zapůjčeným autem. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Berlína na Gran Canarii za 1 605 Kč

Kanárský ostrov Gran Canaria z Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Schonefeld (SXF)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)