Kanárské ostrovy: Tenerife z Prahy na Vánoce i Nový rok
6.4.2021

Kanárské ostrovy: Tenerife z Prahy na Vánoce i Nový rok

2 600

O této nabídce

Za doslova fantastickou cenu se v rezervačním systému aerolinky Brussels Airlines objevily letenky na Tenerife z Prahy. Zpáteční letenky na tento největší z Kanárských ostrovů za 2 600 Kč pořídíte také v termínech přes Vánoce a Nový rok. Letenky za mimořádně akční cenu jsou jinak dostupné od listopadu 2021 do března 2022 a kompletní přehled dostupných termínů naleznete v našem kalendáři. Ten obsahuje letenky v tarifu „Economy Classic“ – tj. včetně odbaveného zavazadla – za 4 680 Kč. Ty nejlevnější letenky na Tenerife z Prahy pak pořídíte v tarifu „Economy Light“ (pouze příruční zavazadlo) za 2 600 Kč přímo na webu aerolinky. Tato mimořádná nabídka pravděpodobně dlouho nevydrží, s případným nákupem proto příliš neváhejte…

Všechny letenky společnosti Lufthansa jsou nyní zbaveny poplatku za změnu letenky. Pokud vám tedy „shoří plány“, je možné letenky zdarma přebookovat  na jiný termín nebo trasu (uhradíte pouze případný rozdíl v ceně).

Zimní útěk na Tenerife

Tenerife, Kanárský ostrov známý také pod názvem Isla de la eterna primavera neboli ostrov věčného jara, vás zahalí svými slunečnými dny a hřejivým vánkem ze Sahary i během zimních měsíců. Zůstaňte na jihu a procházejte se po idylických plážích, zabořte holá chodidla do slaného písku. Vydejte se na sever za dobrodružstvím, bujnou zelenou krajinou, na jaře provoněnou kvítím. Tyto dva světy jsou od sebe vzdálené jen hodinku jízdy, tak nalaďte autorádio na kanárské hitovky a užijte si parádní roadtrip. Kochejte se gigantickými útesy Los Gigantes na západním pobřeží ostrova, zasypanými černým kamením sopečného původu, omývaným průzračnou oceánskou vodou. Voda v tomto období je snad příliš chladná na koupání, ale pohledy na ni a na zapadající slunce jsou nezapomenutelné jako nikdy jindy.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: nejlevněji přímo přes web aerolinky nebo jednoduše přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla á 8 kg (max. 55 × 40 × 23 cm) & osobní věc (40 × 30 × 10 cm)
  • Dostupnost: listopad 2021 – březen 2022
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři (tarif s odbaveným zavazadlem)

Podmínky pro cestování

Termín potenciální cesty je skutečně velice daleko. Pro představu uvádíme alespoň platné podmínky ke dnešnímu dni. Dá se očekávat, že s postupnou plošnou vakcinací populace v Evropě budou podmínky spíše mírnější než nyní…

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska (vč. Kanárských ostrovů) prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem.  Kanárské ostrovy se nyní nachází v červené kategorii, což znamená povinnost vyplnit příjezdový formulář + doložit negativní antigenní test (ne starší 24 hodin) nebo PCR test (ne starší 72 hodin) před odletem. Podívejte se na seznam laboratoří na Kanárských ostrovech. Další podmínky viz semafor. Do termínu vaší cesty se ovšem postavení několikrát změní – doufejme, že případně jen k lepšímu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Tenerife se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Rozhodně vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat anebo bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Tenerife za 2 600 Kč

Kanárské ostrovy: Tenerife z Prahy na Vánoce i Nový rok


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)