Kanada – Vancouver z Prahy za 10 728 Kč
20.10.2019

Kanada – Vancouver z Prahy

10 728

O této nabídce

Aktuální nabídka letů společností American Airlines a British Airways skýtá příznivé možnosti na trase z Prahy do kanadského Vancouveru. V obou směrech jsou pouze krátké přestupy, což činí celou cestu velice příjemnou. Zaletět si do země javorového listu můžete za příjemný peníz z Prahy do Vancouveru např. 3. – 12. 12. za 10 728 Kč.

Mezi písečnými plážemi při pobřeží Tichého oceánu a zasněženými vrcholky hor leží pohádkový Vancouver. Zimy tam jsou mírnější než ve zbytku Kanady a příroda je přenádherná. Využijte obou světů, které tenhle kraj nabízí. Zdolejte Mt. Seymour, obdivujte podmanivou krásu lesů v Capilanu i majestátní velryby a černobílé kosatky obývající přilehlé oceánské vody. Půjčte si auto a vyražte na road trip po dálnici Sea to Sky otevírající po cestě do Whistleru dechberoucí výhledy. Navštivte muzea, galerie, restaurace, Vancouver je tak kosmopolitní, že v jediném městě naleznete snad celý svět.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 klasické kabinové v ceně (odbavené je za příplatek 1 339 Kč / cesta)
  • Dostupnost: prosinec 2019 – květen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Po příletu do Vancouveru bychom volili buď hotel Best Western Plus Sands za 1 022 Kč / os. / noc nebo apartmá Sunset Inn za 1 330 Kč / os. / noc.

Autopůjčovna

Na projetí okolí Vancouveru se bez auta neobejdete. Rezervujte si ho předem v naší autopůjčovně, ať se nemusíte zbytečně stresovat na místě.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

Náhled letenky z Prahy do Vancouveru za 10 728 Kč.

Kanada – Vancouver z Prahy za 10 728 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)