Kanada – Calgary z Prahy za 10 686 Kč
20.8.2019

Kanada - Calgary z Prahy

10 686

O této nabídce

Air Canada se v poslední době řadí mezi aerolinky, které nám dělají radost poměrně často. Resp. tedy kouzlí úsměvy na rtech cestovatelů mířících do oblasti Karibiku či ostatních destinací na severoamerické pevnině. Dnes v našich sítích uvízl zajímavý tarif na přímém letu z Londýna do Calgary. Zpáteční letenka obsahující příruční zavazadlo vás vyjde hodně pěkných 8 372 Kč. Odbavený bágl je pak za příplatek 45 GBP/ks/směr. Termíny jsou dostupné mimo hlavní sezonu (konkrétně v listopadu a v prvním kvartále nadcházejícího kalendářního roku).

Přískoků do Londýna se rozhodně bát nemusíte, neb paleta možností je skutečně pestrá. My však v příkladovém termínu budeme preferovat setrvání na letišti Heathrow, a proto se upřeme na spojení British Airways. Letenky v termínu 12. – 27. 11. s rozumnými přestupy na londýnském letišti (přestupy jsou totiž negarantované) si pak poskládáme z Prahy za parádních 10 686 Kč.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (55 x 40 x 23 cm) + osobní věc (43 x 33 x 16 cm); odbavené za příplatek á 45 GBP/ks/směr
  • Dostupnost: listopad 2019 & leden – březen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Spokojíte-li se v Calgary s bydlem trošku dále od centra, určitě si bookněte tuto tříhvězdovou Econo Lodge za 621 Kč/os./noc včetně snídaně. Přímo v centru města pak doporučíme tento tříhvězdový hotel Ramada Plaza by Wyndham za 1 184 Kč/os./noc. Další nabídku bydla nejen v přímo v Calgary hledejte na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Přískoky do Londýna

Jediné spojení z Prahy přímo na letiště Londýn Heathrow, odkud odlétají navazující lety do Calgary,  zajišťují British Airways, nicméně dalších možností máte skutečně přehršel. S British můžete ještě přistát na City, na Gatwick se pak dostanete se Smartwings (nejlepší ceny najdete u nás ve vyhledávači) a s easyJetem. Tato aerolinka vás dopraví také na Luton, kam se z Prahy dostanete i s Wizz Airem. Letiště Stansted (opět easyJet a také Ryanair) a Southend  (easyJet) jsou pro přískok, vzhledem ke své poloze, již méně doporučitelná.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

Autopůjčovna

Bez vlastního auťáku bude na středozápadě Kanady pohyb daleko obtížnější než s ním. Proti velmi doporučujeme vybrat si vozidlo v některé ze světových osvědčených půjčoven, jejichž nabídka je sdružena přímo v té naší autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Londýna do Calgary za 8 372 Kč

Kanada - Calgary z Prahy za 10 686 Kč

 

Náhled přískoku z Prahy do Londýna za 2 314 Kč

Kanada - Calgary z Prahy za 10 686 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)