Kambodža, Laos, Myanmar, Thajsko a Vietnam z Vídně od 12 912 Kč
10.6.2019

Kambodža, Laos, Myanmar, Thajsko a Vietnam z Vídně

od 12 912

O této nabídce

Letecká společnost Thai Airways nabízí cestovatelům toužícím po návštěvě jihovýchodní Asie až do konce toho týdne krásný akční tarif, jehož můžete využít k letnímu výletu do mnoha destinací. Základem všech letenek je přímá linka z Vídně do thajského Bangkoku, odkud budete následně pokračovat téměř kamkoliv si zamanete. Je libo džungle na severu Thajska? Pak zamiřte do Chiang Mai. Máte za sebou hektické období a rádi byste trochu zrelaxovali? Pak se vydejte na Krabi. Láká vás dobrodrůžo v méně profláklých místech regionu? Stačí si vybrat mezi Laosem či Myanmarem a parádní výlet hned nabere reálné obrysy. A pokud byste rádi skloubili jak koupačku, tak i poznávání přírodních i kulturních krás, tak to „pravé ořechové“ naleznete v Kambodže a ve Vietnamu.

Ceny zpátečních letenek začínají na 12 912 Kč v případě Bangkoku a ostatní destinace v nabídce Thajců pořídíte v rozmezí mezi 13 a 14 tisíc Kč. Vybírat můžete z termínů během června a července, přičemž nejzazší datum odletu je tarifem stanoveno na 27. června. Základní tarif již obsahuje zapsané zavazadlo s limitem 20 kg.

Opravdoví cestovatelé pak ocení možnost nesčetných kombinací, které tento tarif taktéž umožňuje. Třeba několikadenní stopover v thajské metropoli během něhož omrknete místní buddhistické chrámy, ochutnáte dobroty na vyhlášené ulici Khao San a večer si užijete již dle vlastní libosti. Třeba kombinace 2v1 aka Bangkok + Laos v termínu 20. – 23. 6. – 4. 7. vás vyjde na 14 138 Kč >> REZERVUJ ZDE. A podobně si samozřejmě návštěvou Bangkoku okořeníte kteroukoliv další cestu z nabídky. Poskládat si samosebou lze i open-jaw letenky, kdy budou přílet i odlet v rámci jihovýchodní Asie vždy alokovány do odlišných destinací. Taková letenka po ose Vídeň – Vientiane & Phnom Penh – Vídeň vás vyjde na sympatických 13 933 Kč >> REZERVUJ ZDE.

Naším tipem je pak ultra cestovatelské combo obsahující během cesty z Vídně do Hanoje dvoudenní zastávku v Bangkoku a následný odlet zpět z Phnom Penhu vám umožní projet celý Vietnam od severu na jih a ještě poznat jižní část Kambodži -> 20. – 23. 6. – 11 .7. za 14 480 Kč >> REZERVUJ ZDE.

Ubytování

Nejzajímavější ceny naleznete v jihovýchodní Asii většinou na Agodě. V případě nouze při hledání bydla však jistě dobře pomohou i Booking a Hotels.com. 

Víza

S výjimkou Thajska se bohužel byrokratickým povinnostem při cestě nevyhnete. To platí v případě  Kambodži, Laosu, Myanmaru i Vietnamu.

V Kambodži si můžete zařídit vízum online na této stránce za poplatek 37 USD, případě o něj lze taktéž zažádat po příletu na letišti v Phnom Penhu (budete potřebovat 2 fotografie pasového formátu a zaplatíte 30 USD).

V případě Laosu vízum získáte po příletu na letiště Vientiane za 30 USD.

Jestliže se pak budete chystat do Myanmaru, tak o něj opět zažádejte předem na této stránce, investovaná částka pak bude 50 USD.

vše potřebné o vízech do Vietnamu se pak dočtete v našem přehledném článku.

 

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku přímým letem za 12 912 Kč

Kambodža, Laos, Myanmar, Thajsko a Vietnam z Vídně od 12 912 Kč

Náhled combo tripu po ose Bangkok, Hanoj a Phnom Penh za 14 480 Kč

Kambodža, Laos, Myanmar, Thajsko a Vietnam z Vídně od 12 912 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)