Kajmanské ostrovy z Berlína za 12 986 Kč
13.9.2019

Kajmanské ostrovy z Berlína

12 986

O této nabídce

V dílně British Airways se v tomto týdnu neurodily jen zajímavé tarify s cílovými destinacemi na pevninském území Spojených států amerických, o nichž jsme vás informovali včera v tomto článku. Taktéž si na webu aerolinky či v našich kalendářích můžete zajímavé letenky na Kajmanské ostrovy. Toto zámořské území Velké Británie omývají vody Karibského moře a každý, kdo jej navštívil superlativy na jeho adresu rozhodně nešetří. Zpáteční letenky z Berlína na Kajmanské ostrovy vás vyjdou na 12 986 Kč. Dostupné jsou termíny ještě během tohoto roku (konec listopadu a první polovina prosince) a dále i od sklonku ledna do dubna 2020. Základní tarif obsahuje zapsané zavazadlo, tudíž si s sebou lze vzít i vlastní výbavu na poznávání podmořského světa! Cestou vás čeká jeden rychlý přestup v Londýně v obou dvou směrech, což je taktéž velmi příjemná zpráva.

Kajmanské ostrovy byly pojmenovány podle leguánů schovaných v jejich džungli a slunících se na bělostných plážích. Mořeplavec Francis Drake v nich totiž viděl kajmany. S trochou fantazie je v nich můžete vidět taky! Projděte se při východu slunce po kilometry se táhnoucích pruzích písku, broďte se po kolena v průsvitném moři. Schovejte se pod listy kokosových palem, ponořte svůj obličej pod hladinu. Kochejte se přehlídkou barevných korálů a jejich obyvatel, pohlaďte si jednoho z tisíce rejnoků tančících ve slané vodě Karibiku. Kajmany vás dostanou, když už ne ničím jiným, tak romantickou podívanou na růžovou oblohu při západu slunce.

Ubytování

Ještě před koupí samotné letenky omrkněte nabídku ubytování na Kajmanských ostrovech ve vašem plánovaném termínu. Ceny bydla se totiž pohybují ještě výše než v ostatních karibských destinacích. My bychom si vybrali tento tříhvězdový Holiday Inn Resort za 1 860 Kč/os./noc anebo mrkli na AirBnB, kde své příbytky nabízejí i lokálové. Jednoduché apartmány zde seženete kolem tisícovky/os./noc.

 

Náhled letenky z Berlína na Kajmanské ostrovy za 12 986 Kč

Kajmanské ostrovy z Berlína za 12 986 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)